İftara kadar sohbet konusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sanırım. Ceza geldi mi de 0 puanlık veya 1 puanlık 5dakikalık ceza geliyor . Seviyorum şu moderasyonu arada ilginç hareketleri oluyor ama yine de güzel
Bana gelen 1 saat geliyor arkadaş
Yarın bayram var. Ondan dolayı biraz sıkıntı. Her akraba ile konuşma zorunluluğu var.
Para verecekse konuşurum, RDR2 almak istiyorum

Benim mesajımı düzenleyen insaflı, vicdanlı, insanların halinden anlayan moderatör sen miydin yoksa @Lord Raiden reis mi?
Çok fazla mesaj var, hangisi?

Şu alttaki ise bendim.
Ben mi yanlış gördüm yoksa motosiklet gerçekten 78.000 TL mi?

Hocam @mRekt Size savaş açtıktan sonra gizlice işini bitirdiniz sanırım
mRekt bıraktım diyordu en son.

Sanırım. Ceza geldi mi de 0 puanlık veya 1 puanlık 5dakikalık ceza geliyor . Seviyorum şu moderasyonu arada ilginç hareketleri oluyor ama yine de güzel

Bundan önceki sahura kadar sohbet konusunda sohbetin ortasında ceza yemiştim. Şimdi o vicdanlı moderatör ceza vermedi sadece düzeltti mesajımı.

Bir kere birine katılıyorum anlamında "+1" yazmıştım ve uzaklaştırma aldım.
Ünlemden önce boşluk verdim diye bile uzaklaştırma aldım ben.
Ben de bruh dediğim için gereksiz mesajlardan 2 saatlik ban yemiştim ama konuya mesaj yazan bazı kişilerde gereksiz mesaj yazmıştı. Neden ban yedim anlamadım Konu:Göze sperm kaçarsa ne olur?

Yarın bayram var. Ondan dolayı biraz sıkıntı. Her akraba ile konuşma zorunluluğu var.
Kolay gelsin sana ben sadece sevdiğim akrabalarımla konuşacağım. Utangaç biri olduğum için konuşamadığımı herkes biliyor, o yüzden zorlamıyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…