İki Android cihazda aynı hattı kullanmak mümkün mü?

can_2744

Hectopat
Daha fazla  
Benim 2 adet Android cihazım var, ikisinde de Gmail hesabım açık. Aynı Apple cihazlarda olduğu gibi aynı iCloud olan cihazlarda ikisinde de telefon görüşmesi yapılabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkiz hat aldık. Telefonlardan hangisi daha sonra açıldıysa o telefon çalıyor. Whatsapp kafayı yiyor. Hiç tavsiye etmiyorum. Yani ikiz hattan başka çözüm varsa onu dene.

İkiz hat aldık. Telefonlardan hangisi daha sonra açıldıysa o telefon çalıyor. WhatsApp kafayı yiyor. Hiç tavsiye etmiyorum. Yani ikiz hattan başka çözüm varsa onu dene.

Sizin önereceğiniz bir çözüm var mı ikiz hat düşünmüyorum zaten ayrıca gereksiz pahalı.

Vodafone'dan 100TL'ye geçen sene almıştık ikiz hattı. Başka operatörlerde ne kadar bilmiyorum ama tamamen işe yaramaz bir şey. Önerim yok ama önermediğim şey belli =)

İsyeri asiri tozlu oldugu icin isyerinde farkli isyeri disinda farkli telefonla ikiz hat kullanan birini gormustum . Bence cok mantikli ve pratik bir cozum.

İş yeri aşırı tozlu oldugu icin iş yerinde farkli iş yeri disinda farkli telefonla ikiz hat kullanan birini gormustum. Bence cok mantikli ve pratik bir cozum.

İki telefonda da banka uygulaması ve WhatsApp kullanamıyordur. Her değiştiğinde SIM ID değiştiği için tekrar aktifleştirmek gerekiyor. Bazı bankalarda SMS ile değil aramayla yapılıyor. WhatsApp konuşmaları eksik kalıyor. Arama ve SMS için tamam ama dediğim gibi güvenlik gerektiren uygulamalar için bir çile. Vodafone için böyle. Ben gurbette olduğum için anneme almıştım telefonun biri bozulur veya kaybolursa diğeri evde kalsın ev telefonu gibi olsun diye kullanılabilir bir şey değilmiş meğer.

Geri
Yukarı