İki interneti farklı uygulamalarda kullanmak

Muhammettnr

Hectopat
Daha fazla  
Örneğin ethernet kablosu ile bağladığım internet ile oyun indirmek wifi ile bağlandığım telefon interneti ile oyun oynamak istiyorum mümkünmü.

Kablo ile oyun indirirken internetin tüm hızını sömürecek zaten bu yüzden WIFI ile oyun oynaman ping'ten dolayı yine imkansız olacak. Kablo ile oyun indirirken indirme hızını sınırlayıp geri kalan internet ile oyun oynayabilirsin.

WIFI ile bağlanıp bir şey indirirken indirme hızını 6 Mb/sn ile sınırlayıp geri kalanı ile rahatça CS:GO oynuyorum.

Kablo ile oyun indirirken internetin tüm hızını sömürecek zaten bu yüzden WIFI ile oyun oynaman ping'ten dolayı yine imkansız olacak. Kablo ile oyun indirirken indirme hızını sınırlayıp geri kalan internet ile oyun oynayabilirsin.

WIFI ile bağlanıp bir şey indirirken indirme hızını 6 Mb/sn ile sınırlayıp geri kalanı ile rahatça CS:GO oynuyorum.
İnternet zaten 6mb 🤠

Kablo ile 5 Mb/sn ile oyun indirsen Wi-Fi'den alacağın hız 1 MB olacak zaten. Hiç uğraşma o yüzden. :)

Kablo ile indirdiğim oyunu 3 ile sınırla kalan hızı normal kullanım için kullan.

Yanlış anlattım galiba ben 6 MB ile oyun indirecen mobil veri ile (Vodafone) ile oyun oynayacağım.

Geri
Yukarı