İki ses dosyası olan video nasıl birleştirilir?

Poseidon0029

Hectopat
Daha fazla  
NVIDIA highlights ile bir sürü klip aldım fakat önceden ayarı yanlış yaptığım için videolarda iki ses dosyası var. Biri benim mikrofonumun, diğeri ise sistemin sesleri. Bu iki ses dosyasını nasıl birleştirip videoyu düzeltebilirim?

NVIDIA highlights ile bir sürü klip aldım fakat önceden ayarı yanlış yaptığım için videolarda iki ses dosyası var. Biri benim mikrofonumun, diğeri ise sistemin sesleri. Bu iki ses dosyasını nasıl birleştirip videoyu düzeltebilirim?
Video + Ses 1 + Ses 2 diye 3 dosyan varsa : Basit bir video düzenleme programına video ve ses dosyalarını atıp render yeniden kaydet demen yeterli.

Dosyaları ayrı ayrı göremiyorum sadece video oynatıcı çalışırken aktif ses dosyasını değiştirebiliyorum.
O zaman durum video dosyası içine 2 ayrı kanal ses tanımlaması var; gene bir video edit programında açıp ses kanallarını ayrı ayrı görebiliyor olman gerek, ondan sonra istediğini yapabilirsin.

Oynatıcıdan yapabileceğini çok sanmıyorum, VLC video kesebiliyordu ama VLCM'de ses düzenlemesi geldiyse olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı