Çözüldü İki Xbox 360 Gamepad'i İle Tek PC'de PES Oynanabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar ben yaklaşık 3-4 ay önce replika bir Xbox 360 Gamepad'i almıştım, (Gayette memnunum bu arada bir sorunu yok.) acaba bir Xbox 360 Gamepad'i daha alsam babamla beraber tek PC'den iki kişi PES oynayabilir miyiz?
NOT: Az önce Xbox 360 Gamepad'i + DS4 Windows programı ile Dualshock 4'ü çalıştırmayı denedim, PC algıladı ancak PES sadece Xbox 360 Gamepad'ini algıladı.

Son düzenleme:
Çözüm
Hocam, PES serilerinde ayarlar menüsünden seçerken Directinput ve Xinput seçeneği olması gerekir. DS4 Directinput modunda da olabilir. Seçmezsiniz karşınıza çıkmaz. Bunu da kontrol edin.
Mantık olarak DS4 Windows'un ikinci bir gamepad olarak DS4'ü tanıtması gerekiyordu ancak PC tanımasına rağmen PES tanımadı. Bende 2. kol desteği yok mu diye düşündüm. Ayrıca bu saatte ''Triggerlanmayı'' gerektiren şey ne? Bilgi verip geçebilirsin.
Tirigırdan mirıgırdan anlamıyorum ben. Aldığım bilgilere göre sana bilgimi sunuyorum zaten.

Sen konumu iyi yönet, bilgilerini doğru ver ki bizlerde en net şekilde yardım edebilelim. Tüm postlarımda sana bilgi veriyorum. Bilgi paylaşmadım post yok.

Bu arada pes serisi çoğul joystick desteği sunuyor.
Bak yine bilgi paylaşımı...

Google da sorunuma çözüm ararken bu bildiğim kadarıyla, olması lazım, böyleydi galiba gibi çözümlerle sonlandırılan konular yüzünden çok çektik. Tekrarlanmasın, net bir cevap ile noktalansın ki, ileride başka bir arkadaş aynı sorunu yaşarsa net bir şekilde yardımcı olmuş ol.

Hocam, PES serilerinde ayarlar menüsünden seçerken Directinput ve Xinput seçeneği olması gerekir. DS4 Directinput modunda da olabilir. Seçmezsiniz karşınıza çıkmaz. Bunu da kontrol edin.

Çözüm
Kontrol edeyim onu teşekkür ederim <3.
Halloldu hocam. DS4'ü bağladım, gerek kalmadı ekstra kola. Seviliyorsunuz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı