İkinci el Asus X550CC-XO105HH almak mantıklı mı?

Seyyah

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Sizlerden arkadaşımdan ikinci el alacağım laptop hakkında goruslerinizi öğrenmek istiyorum. Asus X550CC-XO105HH laptop 1800 liraya almak mantıklı mı? Bu fiyata daha başka bir şey bulabilir mıyım? Fazla oyun oynayan birisi değilim açıkçası. Oynadığı oyun pes olur genelde. Ama ileride oyun oynamak ister miyim bilmiyorum? Tavsiyeler için şimdiden teşekkürler.

Evet servise göndermiş arkadaş harddiski degistireceklermis garanti kapsamında. Harddiskin değişimi olmuş/olacak bi makine almak mantikli mıdır? Diğer parçalardan bi sıkıntı çıkar mi acaba? Dikkat etmem gereken şeyler nelerdir?

HD Tune 5.60 ile SMART versini paylaşsın satan kişi. Sabit diski sağlıklı ise alınabilir. En zayıf halka genelde disktir.
Arkadaş garanti bitmeden önce bakım için servise göndermiş. Harddisk değişimi demişler. Garanti kapsamında değişim yapılacak. Bunun bi sakıncası var mi? Daha başka dikkat etmem gereken husus mıdır? Teşekkürler

HD Tune 5.60 ile SMART versini paylaşsın satan kişi. Sabit diski sağlıklı ise alınabilir. En zayıf halka genelde disktir.
Forumda gezinip duruyorum ve aşağıdaki modelin tavsiyesini gördüm. Kıyaslama yapabilir miyiz? Aradaki fiyat farkı değer mi?
Asus X550JX-XX099D 8GB GTX 950M Notebook

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı