İkinci El B450 Gaming Plus Alınır mı?

Ender Gülen

Hectopat
Daha fazla  
450 TL'ye satıyor. Garantisi var diyor ama fatura göndermemişler. Gittigidiyor'dan almış veya Hepsiburada faturayı mali sebepten yollamamışlar. Ekonomik sıkıntı sebebiyle. Garanti belgesi olduğundan faturaya gerek yok diyor. İşlemcim R5 3600.

Ben yalancı insanlarla alışveriş yapmam. Fatura gönderilmedi diye bir şey yok, illaki gönderilir. Hadi kargoyla gelmedi (o bile çok düşük bir ihtimal) mail yoluyla kesinlikle geliyor. Hepsiburada kullanmasam inanırdım belki. Kaybettim desin işte, yok illa sallayacak. Fatura olmadan da garanti falan işlemez. Götüreceğin yer ayrıcalık yapar orası ayrı.

450 TL'ye satıyor. Garantisi var diyor ama fatura göndermemişler. Gittigidiyor'dan almış veya Hepsiburada faturayı mali sebepten yollamamışlar. Ekonomik sıkıntı sebebiyle. Garanti belgesi olduğundan faturaya gerek yok diyor. İşlemcim R5 3600.

Zaten 25 dolar yaklaşık 150 TL steam kodu geliyor hocam. İkinci elde o fiyatın çok bir esprisi kalmıyor. Bence sıfır alın alacaksanız derim.

Birde şu var, şu dönemde o tarz bazı anakartlarda sıkıntı çıktığını söyleyenler var. Bu yüzden garantisi sıkıntı oluşturabilecek ürünlere yönelmenizi önermiyorum.

Hepsiburada dan 530 TL ye alsam kod gelir mi
Zaten 25 dolar yaklaşık 150 TL steam kodu geliyor hocam. İkinci elde o fiyatın çok bir esprisi kalmıyor. Bence sıfır alın alacaksanız derim.

Birde şu var, şu dönemde o tarz bazı anakartlarda sıkıntı çıktığını söyleyenler var. Bu yüzden garantisi sıkıntı oluşturabilecek ürünlere yönelmenizi önermiyorum.

Hallederim heralde 25 dolarlık kod büyük ihtimal gelir dersen alcam anakrti
Kod için ürünü MSI'ın sitesinden doğru şekilde kayıt ettirmeniz ve sonrasında Hepsiburada'da yorum yapmanız ve bunu MSI'ya yollamanız gerekiyor. Onlar onaylarlarsa kodunuz geliyor. Ama gelmeyen yoktur muhtemelen.

Yani bu konuda size garanti vermem doğru olmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı