İkinci El Bilgisayarım Ne Kadar Eder?

ROWRİN

Hectopat
Daha fazla  
Elimde; AMD FX 6300, Nvidia GTX 750, 8 GB DDR3 RAM, 500 GB HDD'li bir kasa mevcut. 4 yıldır kullanıyorum. CS:GO'da orta ayarlarda 120 FPS veriyor. Sizce ne kadara satmalıyım? Letgo'ya 800 TL'ye koydum, biraz piyasayı anlamak için. Gün içerisinde 5 kişiden mesaj geldi. Sizce bu fiyat az mı? Sizin öneriniz nedir? Bir de 1600*900 HD 60hz 19" monitörümü satacağım. Onun ederi nedir? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde; AMD FX 6300, Nvidia GTX 750, 8 GB DDR3 RAM, 500 GB HDD'li bir kasa mevcut. 4 yıldır kullanıyorum. CS:GO'da orta ayarlarda 120 FPS veriyor. Sizce ne kadara satmalıyım? Letgo'ya 800 TL'ye koydum, biraz piyasayı anlamak için. Gün içerisinde 5 kişiden mesaj geldi. Sizce bu fiyat az mı? Sizin öneriniz nedir? Bir de 1600*900 HD 60hz 19" monitörümü satacağım. Onun ederi nedir? Teşekkürler.
İşlemcim, ram ve hhd'im sizinle aynı özelliklere sahip. Sadece Ekran kartım GTX 760 ama sadece kasayı 1700'den aşağı vermeyi düşünmüyorum. Tabi arz talep meselesi bu, eğer parçalar temiz kullanılmış ise bence fiyatınız düşük.

Bu bileşenlerin en ucuz 2. ellerini sahibinden.com'dan tek tek almak isteyen birinin minimum 900TL-1000TL civarı ödemesi gerekiyor. Artısı eksisi satıcıya kalmış.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı