İkinci el dijital fotoğraf makinesi önerisi

rouiax

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba.
Fotoğraf çekmeyi seven bir insanım. Şu anda bilgisayarımın harddiskinde 80 GB fotoğraf var. Yaklaşık 15 yıllık bir fotoğraf arşivim var. Daha çok anı biriktirme amacıyla fotoğraf çekiyorum. Günümüzde artan telefon fiyatları sebebiyle üst model telefonların yanına yaklaşılamaz oldu. Bana kalsa direkt olarak Apple'ın son model telefonunu alırım. Son modelden kastım en iyi kameraya sahip olanı. Sonra biraz düşündüm. Fotoğraf çekmek için neden bir telefona bu kadar para vereyim? Onun yerine kamera alsam daha mantıklı olmaz mı? Kaldı ki bir telefona verecek param yok. Tam anlamıyla yok. Sadece 250 liram var. Öğrenci olduğum için kendime ait bir gelirim yok. Ailemin verdiği harçlıklarla bir şeyler yapmaya çalışıyorum genelde.
Kısaca bahsedecek olursam eskiden beri fotoğraf çekme hobim var. Gerek anne babamın telefonundan olsun gerek kendi telefonumdan olsun bugüne kadar birçok anı biriktirdim. Fotoğrafların çoğu bilgisayar ortamına saklanıyor. Ben artık bu anı biriktirme işini ilerletmek istiyorum. Bundan sonra çektiğim fotoğrafları bastırıp albümde saklamak istiyorum. Sahibinden sitesinde bir fotoğraf makinesi buldum. Linkini paylaşıyorum. Uzun süredir fotoğraf çekmeme rağmen fotoğraf makineleri ve kameralar hakkında pek bilgim yok. Sizden önerilerinizi bekliyorum. Para sıkıntı değil bir şekilde biriktirebilirim fakat dediğim gibi profesyonel çekimler yapmadığım için pahalı ürünlere pek bakmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende samsung st65 var. Bence bulursan güzel makine. Çektiği fotolarda bence 12 yıllık bir cihaza göre çok güzeller. Tabi daha iyisi var mı bilemiyorum.

Geri
Yukarı