İkinci el dizüstü bilgisayar tavsiyesi

cihatgcl

Femtopat
Öncelikle daha yeni üye oldum. Bu şekilde konu açılır mı bilmiyorum, kusura bakmayın. Benim yeğenim laptop alacak ve aşağıya ekleyeceğim linkteki laptopu almak istiyor. Sizce ikinci el güvenli olur mu ve bu laptop sizce nasıldır? Dell Gaming 7.nesil i5 işlemcili laptop.DELL GAMİNG

DAHA ÇOK OKUL İÇİN KULLANACAK AMA OYUNDA OYNAYA BİLMEK İSTİYOR. FİYAT ARALIĞI 3000-4500

Son düzenleme:
İlanın linkini atar mısınız? Ne için kullanılacak? Bütçeniz ne kadar?
İlanın linkini atar mısınız? Ne için kullanılacak? Bütçeniz ne kadar?
kusura bakmayın bağlantı ekledim sandım ama becerememişim. oyun ve öğrenci işleri için kullanacak malum uzaktan eğitim olduğu için oyun da gta ve pes serilerini oynar başka oynar mı bilmem çok oyun delisi değildir fiyat aralı 3000-4500

Öncelikle daha yeni üye oldum. Bu şekilde konu açılır mı bilmiyorum, kusura bakmayın. Benim yeğenim laptop alacak ve aşağıya ekleyeceğim linkteki laptopu almak istiyor. Sizce ikinci el güvenli olur mu ve bu laptop sizce nasıldır? Dell Gaming 7.nesil i5 işlemcili laptop.DELL GAMİNG

DAHA ÇOK OKUL İÇİN KULLANACAK AMA OYUNDA OYNAYA BİLMEK İSTİYOR. FİYAT ARALIĞI 3000-4500

iş yerinde dell kullanıyorum hocam. ısınma konusunda kışın doğal gaz yakmanıza gerek yok :)

Daha çok okul için kullanacak ama oyunda oynayabilmek istiyor. Fiyat aralığı 3000-4500.

Ben laptopumu satmayı düşünüyorum iletişime geçebilirsek hoş olabilir.
Bu bilgisayarın 1TB HDD ve 16 GB RAM hali.
Temiz kullanıldı.

Ben laptopumu satmayı düşünüyorum iletişime geçebilirsek hoş olabilir.
Bu bilgisayarın 1TB HDD ve 16 GB RAM hali.
Temiz kullanıldı.
siz kaça satıyorsunuz bana fiyat hakkında bilgi verin yeğenimin babasına söylerim bakalım ne düşünecek

Siz kaça satıyorsunuz bana fiyat hakkında bilgi verin yeğenimin babasına söylerim bakalım ne düşünecek.

Aklımda şaun bir fiyat yok kesin olursa size önümüzdeki gün söylerim 4000-4500 gibi düşünüyorum.
Siz kaça satıyorsunuz bana fiyat hakkında bilgi verin yeğenimin babasına söylerim bakalım ne düşünecek.

Merhaba bilgisayarı aldınız mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı