İkinci el ekran kartı alınır mı?

Berkay544

Hectopat
Daha fazla  
Normalde sahibinden.com'dan 0 GTX 1060 3 GB alacaktım, 1600 TL gibi bir fiyata satıyorlar. Ama biraz daha araştırdım ve 2. El GTX 1070 1900 TL'ye satan birkaç kişi var o fiyattan başlıyor 2500 TL'ye kadar gidiyor. Birkaç tanesi cihazın tamamen temiz olduğunu, çok az kullandığını söylüyor ve 15 ay garantisi olduğunu söylüyor. Mining hiç yapılmamış. Sizce almalı mıyım? 1060 3 GB'a 1600 vereceğime 300 daha ekleyip 1070 alırım diye düşünüyorum ben. Ve bu arada işlemcim i7 4790K, darboğaz yapar mı? Monitörüm 1080P bazı yerlerde 1070-1080 gibi ekran kartları 1080P'de tam güç çalışamıyor. Daha iyi performans için en az 2K olması lazım, 4K da çok daha iyi çalışır diyorlar. Bu doğru mu? Doğruysa 2K monitör için uzun bi süre para biriktirmem gerekecek. Onun için de bir süre 1080p kullanmam gerekecek, sorun yaratır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba;

İkinci el ekran kartı alıcak isen dikkatli olmanı, imkanın var ise parayı vermeden, öncellikle benchmark testlerine daha sonra ise Aida64 ile değerlere bakmanı tavsiye ederim.Ama Sıfır gibisi yoktur, paket açılımı bile insana lezzet verir. (y):)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı