İkinci el G29 alınır mı?

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Merhaba, 2. el G29 almayı düşünüyorum. Normalde sıfırları 6000 civarlarındayken, ikinci elleri vitesiyle beraber 5000-5500 civarına denk geliyor. Açıkçası simülasyona giriş seviyesi için alıyorum vitese ne kadar ihtiyacım var emin değilim lakin bir yandan istiyorum da. Sizce sarı sayfadan temiz bir G29 alınır mı?

Sıfırıyla arasında 500 lira mi fark var ? Git sıfırını al daha iyi değil mi ?
Sanırım bahsettiği fiyat vitessiz hali. Vites 1.2k civarı falan aslında. Biraz daha eklese sıfır alabilir ama bütçesine de bağlı. Hem bence sıfırına çok gerek olmayan bir alet, eğer gerçekten temiz bir ürün alıyorsa arkadaş.

Giriş seviyesi için arıyorum demiş ve Forza'da falan sıkıntı çıkarıyor zaten o imzadaki sistemle de Forza oynaması zor.
G29 üst düzey bir model değil zaten. Gerçek, saatler geçirebileceğiniz bir model daha çok. Dediğiniz modelde geri bildirim sistemi yok, sadece titreşim var ve malzeme kalitesiyle zaten G29'a göre kaybediyor. Ayrıca eğer arkadaş yine 2. el satmak isterse yine kendisini ufak tüfek kurtarabilecek bir fiyata satar G29'u.

Sıfırıyla arasında 500 lira mi fark var ? Git sıfırını al daha iyi değil mi ?
Hocam o fiyatlara Shifter ve Stand de ekleniyor.
Giriş seviyesi için Rampage V-900S'te yeter bence ikinci el 1300-1500 civarına kolaylıkla bulursunuz.
V900-S dediğimiz modelin FFB'sinin olmaması(Rezalet olması direkt) pedallarının çöp olması ve direksiyonda deadzone olması nedeniyle düşünmedim bile.
Giriş seviyesi için arıyorum demiş ve Forza'da falan sıkıntı çıkarıyor zaten o imzadaki sistemle de Forza oynaması zor.
Ki imzadaki sistemle Forza Horizon 4 ve 5'i bitirmiş bulunmaktayım hiçbir sıkıntı da çekmedim. Üstüne kaldı ki Assetto Corsa Competizione ve iRacing'de bile sıkıntı çekmeden oynuyorum hocam. Ve konumu dikkatli okursanız "Simülasyona giriş seviyesi direksiyon" arcade oyunlara değil.
Sanırım bahsettiği fiyat vitessiz hali. Vites 1.2k civarı falan aslında. Biraz daha eklese sıfır alabilir ama bütçesine de bağlı. Hem bence sıfırına çok gerek olmayan bir alet, eğer gerçekten temiz bir ürün alıyorsa arkadaş.
Hocam aslında sadece G29'un direksiyonunu satan bir arkadaş bulsam pedal olarak da CSL Elite alacağım. Lakin şu anlık benim için en iyisi G29 gibi gözüküyor.

Geri
Yukarı