İkinci el Gainward RTX 3060 alınır mı?

2008 yılında yaşadığınız sorun doğrudur hocam. Şu anda böyle sorunları olan kronik kartlar yok (model bazında olabilir, chip bakımından söylüyorum)

Driver hataları halen devam ediyor. Forumda fan dönmüyor, oyun çöküyor diye bir sürü konu bulursunuz. Ayrıca driver o kadar dandikki Valve VAC hile olarak algılıyor.

Driver hataları halen devam ediyor. Forumda fan dönmüyor, oyun çöküyor diye bir sürü konu bulursunuz. Ayrıca driver o kadar dandikki Valve VAC hile olarak algılıyor.

Driver konusunda AMD'nin NVDIA kadar iyi iş çıkarmadığı ortada, inkar edilecek bir durum yok ama illaki stabil bir driver buluyorsunuz. Driver problemine rağmen RTX 3060 almak yerine RX 6700XT almayı tercih ederim ama konu sahibi AMD almak istemediğini belirttiği için söylenecek bir söz yok.

AMD ekran kartı drıver olarak bazen evet sorun cıkarabılıyor ama stabıl oldugu zamanda NVIDIA'dan daha stabıl calısıyor emın olun. 2060S vardı ve driver sorunlarından dolayı AMD gectım akıcılık vs olarak bana daha stabıl gelıyor şu an AMD. Tabıı fıkır degısır ınsandan ınsana gore ama benım o kadar bütçem olsa kesınlıkle 3060 almazdım. 3070 Ti alabılmek varken bıraz ustune koyup neden 4060 Ti muadılı olan 3070 al mıyım kı?

Yeni konular

Geri
Yukarı