İkinci el Galax 3060 Ti vs ASUS ROG STRIX 3060 Ti

theaizensama

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 2 gün önce Galax RTX 3060 Ti white Edition GDDR6 modeğilini satın aldım ikinci el olarak satıcı arkadaş programda bayağı satışı var yüksek puan almış kart satıcısıda değil 5 ay kullanıp rafa kaldırıldığını falan söyledi. 1.5 yıllık kart FurMark'ta %40 fan 68'i geçmiyor kart 5.600 TL'ye aldım. Bu kartı aldıktan sonra programa ROG 3060 Ti eklendi 7.000 TL'ye ve 7 ay kullanıldığını garantisinin falan olduğunu söylüyor aklım çok karıştı. Sizce iade edip aradaki farkı verip ROG 3060 Ti alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. 2 gün önce Galax RTX 3060 Ti white Edition GDDR6 modeğilini satın aldım ikinci el olarak satıcı arkadaş programda bayağı satışı var yüksek puan almış kart satıcısıda değil 5 ay kullanıp rafa kaldırıldığını falan söyledi. 1.5 yıllık kart FurMark'ta %40 fan 68'i geçmiyor kart 5.600 TL'ye aldım. Bu kartı aldıktan sonra programa ROG 3060 Ti eklendi 7.000 TL'ye ve 7 ay kullanıldığını garantisinin falan olduğunu söylüyor aklım çok karıştı. Sizce iade edip aradaki farkı verip ROG 3060 Ti alınır mı?

Değmez o farka almışsınız zaten hocam bu arda dolaptanmı aldınız oranın fiyatları nedense çok acayip piyasanın altına satılıyor.

Değmez o farka almışsınız zaten hocam bu arda dolaptanmı aldınız oranın fiyatları nedense çok acayip piyasanın altına satılıyor.
Evet hocam yıllardır dolap kullanıyorum güvenilir geliyor bana satıcıda zaten güvenilir ve fazla satışı vardı kartta lhr idi zaten

dolapta şu tarz kişiler var bide böyle zengin olup sadece denemek için alıp parasına bakmadan satanlarda var mesela dün 1 haftalık ajazz stk61 klavyeyi 400 tlye aldım sıfırı 900 tl garantili falandı keza birçok ürün bu şekilde satılıyor dolapta. sahibinden öyle değil ama genellikle

Evet hocam yıllardır dolap kullanıyorum güvenilir geliyor bana satıcıda zaten güvenilir ve fazla satışı vardı kartta LHR idi zaten.

Dolapta şu tarz kişiler var bir de böyle zengin olup sadece denemek için alıp parasına bakmadan satanlarda var mesela dün 1 haftalık Ajazz stk61 klavyeyi 400 TL'ye aldım sıfırı 900 TL garantili falandı keza birçok ürün bu şekilde satılıyor dolapta. Sahibinden öyle değil ama genellikle.

Hocam 15 k ya 3090 satılıyor yani aşırı kafam karıştı.

Hocam 15 k ya 3090 satılıyor yani aşırı kafam karıştı.
kanka almak istiyorsan kişinin satış yorumlarına bak varsa yoksa eğerki ben rn ince ayrıntısına kadar soruyorum kartı faturası var diyip dahi göndermezse eksik gönderimden iade oluşturabiliyorsun be 7/24 canlı destek var dolapta sahibinden gibi değil ben her aldığım üründe kargo görevlisi kapıya geldiğinde video kaydı başlatıyorum kutuyu kadrajdan çıkarmadan açılım videosu çekiyorum kutu eksiksiz ise ürünün dışında bir deforme yada sorun yoksa yazılımsal olarakta problemi olmuyor genelde kasaya takarsın videoyu orda dondur gerekli testleri yap belirtmediği sorunlar olursa cw sesi gibi direk videoya çek bunu videoda anlat belirtmediğini bu sorunun canlı desteğe yaz ertesi gün iadeni alıyorlar kartı gönderiyorsun karşı tarafa onay bırakmadan paranı iade ediyorlar alıcı herzaman haklı bu konularda

Geri
Yukarı