İkinci el GTX 1050 Ti alınır mı?

Arkadaşlar merhaba yeni konu açmak istemedim işlemci de eski olduğu için biraz bütçe ayarlayıp bunu topladım bütçem en fazla bu daha aşamam psu 650 w 80+ sertifikalı kasa ssd şimdiki sistemden devam edicem birde bu seçtiğim anakartta oc yapılırmı ? ileride soğutucu alıp oc yapmak istiyorum teşekkürler
EmZ9Mz.png

Yapılır sanırım parantez içinde belirtmişler.

Benim sistem
İşlemci: İntel core i5 3470 3.20 GHz
* RAM: 4GB DDR3
* Depolama: 500 GB SATA
* Chipset: Intel H61
* Anakart: ECS H61H2-m17

Bunda darboğaz yapar mı , alınır mı ikinci el.
GTX 1050 Ti kullana bilirsiniz bu sistemde bence. Ayarları yüksek tutarsanız pek darboğaz olmaz.
Rx 570 alınabilir fakat darboğaz olur.

Arkadaşın dediği mantıklı ve işlemcini yükseltmen için paran kalır. i7 işlemciye geçmeye çalış. Sistemin önünü açarsın.
Alınmaz hocam 3.cü nesil i3 söz konusu.
US $40.5 |Intel Core i5 2500 i5 2500 Quad Core CPU LGA 1155 PC Computer Desktop CPU 100% working properly Desktop Processor-in CPUs from Computer & Office on Aliexpress.com | Alibaba Group
US $37.85 |Intel Core i5 2400 i5 2400 Processor (6M Cache, 3.1 GHz) LGA1155 PC Computer Desktop CPU Quad Core CPU-in CPUs from Computer & Office on Aliexpress.com | Alibaba Group
US $53.0 |Intel Core i5 2500K i5 2500k CPU Quad Core PC Computer Desktop CPU LGA1155-in CPUs from Computer & Office on Aliexpress.com | Alibaba Group
İ5-2500K mantıklı olur.

Son düzenleme:
Dostum ekran kartından önce işlemciyi hallet alırsın bir rx570 yada Gtx 1050 açarsın battelfield 1 gibi bir oyun sistem ağlar yazık olur verdiğin paraya
İşlemciyi anakartın ve bütçen müsade edebildiği ölçüde yükselt sonra alacağın ekran kartı rahatça işini görür

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı