İkinci el HyperX Fury 18CL 3200MHz kaç TL eder?

Angellll

Decapat
Daha fazla  
HyperX Fury 8x1 3200MHz CL18 HX432C18FB2 modeli ikinci el kaç TL eder? 0'ı 1000 TL olarak gözüküyor bilgisayarcı 380 TL'ye istedi sizce versem mi?

Yani, bence bilgisayarcı normal fiyat vermiş. 3200 MHz CL16 RAM'lerin fiyatları 450 civarlarında. İhtiyacınız varsa satabilirsiniz.

Sıfırı bin TL olmaz. Piyasada yok diye öyle yazmışlar. Kimse gidip de o paraya almaz. 16GB CL16 RAM'ler bin TL civarında.
Bilgisayarcı üzerine üç beş koyup sistem yapar satar. Fiyat çok da ölü değil.

Piyasada olmadığı için o fiyatda gözükür, şansın varsa ikinci RAM olarak arayan biri bulursun ve 400 civarı satarsın. Ama kargo, ödeme ve teslimat süreçleri zaman alabilir. Bilgisayarcı çok ölü fiyat vermemiş, ihtiyacın varsa satabilirisin.

1200 TL'ye bunları getirebiliyorsan hiç düşünme. Adatanın ramlerini bende kullanmıştım D58 miydi D50 miydi neydi fazlasıyla memnundum tavsiye ederim. Hele ki o fiyata kaçırma.

Tamamdır sipariş ettirdim, bu ramı 3600 den 3800 e oclamam mümkün mü? Bir kaç testte cl 16 3600 e göre 10 fps fark atabildiğini gördüm de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…