İkinci el Intel mi, sıfır Ryzen mi?

Intel olan sıfır olsa bile AMD'yi tercih ederdim.

Bu arada 6700K kombinasyonunu o fiyata nerden buldunuz? Sahibinden sitesinde baktığımda fiyatlar daha yüksek.
Başka bir forum sitesinde satıyordu eleman. Sahibindeni pek kullanmıyorum. İnsanlar 1'e 5 ekleyip satıyor orada. 1'e satanı bulmakta ayrı Bi zor.

asus b450m-k ve msi b450m pro max yada gigabyte b450m s2h bunlarda kampanyalar olur uyguna yakalayabilirsin 500 tl civarına

En giriş seviyesi B450 S2H modelinde bile mosfetlerinin üzerinde soğutucu var. Rahatlikla B450 alıp OC yaparak kullanabilirsin hiçbir sıkıntı çıkarmayacaktır.

Kampanya bekleyemem hocam acil almam gerekli. Bu yüzden açtım konuyu. Ayrıca bazı arkadaşlar fanboy gibi mesaj yazmış. Onu yazana kadar tavsiye verse daha faydalı olurdu.

200 lira daha ekleyip R3 3100 alınmalı mı?

Son düzenleme:
Kampanya bekleyemem hocam acil almam gerekli. Bu yüzden açtım konuyu. Ayrıca bazı arkadaşlar fanboy gibi mesaj yazmış. Onu yazana kadar tavsiye verse daha faydalı olurdu.
4 Yıllık Intel işlemcilere 1000₺ ve üstü para vermek geçmişe yatırım gibi bir şey. Geleceğe yatırım amaçlı AM4 sokete geçmek daha mantıklı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…