İkinci El LG G2 Alınır mı?

Sahibiyle görüşün imei numarasına bakın, antutu puanına bakın eğer normalse alınabilir.

Antutu ne alaka?

2. el G2 alınır ama oradaki alınır mı bilemem. Güveniyorsanız alın.

bence bu cihaz alınmaz çünkü sol altta ve sim kart yuvasının üstünde açıklık var dikkat ederseniz görürsünüz tamir görmüş, kasası yenilenmiş veya ekranı değişmiş olabilir yinede siz bilirsiniz ayrıca paralel ithalat bir telefon garantiye güvenmeyin yani

buradaki cihazı almanızı tavsiye etmem çünkü sol üstte ve sim kart yuvasının orada açıklık var önceden tamir görmüş ekranı değişmiş veya kasası yenilenmiş olabilir dikkatli olun almışken 100-200 daha verin sıfır alın derim.

Antutu ne alaka?

2. el G2 alınır ama oradaki alınır mı bilemem. Güveniyorsanız alın.

Bir bakıyorsunuz bir de telefon mtk işlemcili antutu puanı 15000 civarı bir telefon çıkıyor. Bu devirde para kazanmak için ne hallere giren insanlar var. 0 alsan tamamda ama ikinci el riskli biraz işte.

Alınır. Ben 3 gün önce Sahibinden.com aracılığı ile elden aldım bir sorun yok.

IMEI numarası sorun çıkartabilir. O yüzden hiçbir zaman 2. el telefonlara güvenmedim. Onun dışında eğer satıcı ile buluşma imkanınız varsa telefona yakından bir bakın derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…