İkinci el Logitech Formula vibration feedback wheel ne kadara satılır?

Lilith310

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Elimde temiz az kullanılmıs Logitech Formula vibration feedback direksiyon var. Sizce bunu kaç TL'ye ilana koymalıyım? Acıl paraya ihtiyacım yok.

Sarı sitede 2 adet ilanı var biri 850 lira diğeri 450 lira, benim tavsiyem 900 den koyup pazarlıkla 800 e indirmeniz olacaktır. Bu kadar ucuz olmasının sebebi:

Kendisi 2004 çıkışlı bir direksiyon, 180 derece dönüş açısı var, Pedalların potansiyometresi muhtemelen 4 bit, eski olduğu için FFB torku muhtemelen 1 newton metre civarıdır.

Hocam eski olmasına rağmen pahalı olmaz mı?

Sarı sitede 2 adet ilanı var biri 850 lira diğeri 450 lira, benim tavsiyem 900'den koyup pazarlıkla 800'e indirmeniz olacaktır. Bu kadar ucuz olmasının sebebi:

Kendisi 2004 çıkışlı bir direksiyon, 180 derece dönüş açısı var, pedalların potansiyometresi muhtemelen 4 bit, eski olduğu için FFB torku muhtemelen 1 newton metre civarıdır.

Hocam ne kadar süre kullandınız memnum kaldınız mı titreşim nasıl hissediliyor mi? Ben kutulu şekilde 750'den 700 TL'ye düşürüp aldım çok temiz aldığım ürün. Bir de gecikme mi var direksiyon da detaylı video bulamadım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı