İkinci el PS3 alınırken nelere dikkat edilmeli?

UnFrGvnG

Decipat
2-3 ay içerisinde PS3 almayı düşünüyorum, fiyatlar 3K arasında. Slim modeli tercih edeceğim.
Çok eski bir cihaz olduğu için bunlarda fatura olması çok zor, fatura yerine ne yapmalıyım?
Cihazın sağlam olduğunuda anlamak için neler yapmam gerekir?
En çok nelere dikkat etmeliyim?
@Cruslan

Son düzenleyen: Moderatör:
2-3 ay içerisinde PS3 almayı düşünüyorum, fiyatlar 3K arasında. Slim modeli tercih edeceğim.
Çok eski bir cihaz olduğu için bunlarda fatura olması çok zor, fatura yerine ne yapmalıyım?
@Cruslan

Eğer PS3 kırıksa internetli oyun oynamayı unut ve SSD HDD depolama alanı önemli diğer bir husus kablo giriş yerleri çok esnekse yani yumuşakça bozulmaya yakın demektir PS3 kırıksa oyuna güncellemesi yapamazsın.

@Cruslan

Slim veya süper Slim tercih edin.
Cihazın sağlığını 1-2 oyun oynayarak test edin.

İnternetten problemli kasa koduna sahip PlayStation'lara bakabilirsiniz. En az sorun çıkartan kasa koduna sahip olanlardan tercih etmeniz faydanıza olacaktır. Ayrıca, cihaz kırılmamış olursa daha iyi olur çünkü cihazlar kırıldıktan sonra yavaş yavaş ömürleri kısalacaktır. Dilerseniz siz aldıktan sonra kırdırabilirsiniz.

Geri
Yukarı