İkinci el RTX 2070 Super AORUS alınır mı?

Kart 42-44mh arası değerler veriyor ve 90-130w arası güç tüketiyor. Buna yakın kartları örnek verirsek RTX 3060 Ti olur. 3060 Ti'ın fiyatı 10700 TL civarı. Bence türkiye garantili 2070 Super Aurous modeli için 9000 TL gayet iyi bir fiyat.

9000 TL mi? Cidden mi?
Bu RTX 2070 Super neden bu kadar pahalıya satılıyor çözemedim.
3060 Ti hem performans olarak daha iyi, hem yeni nesil, hem de aşağı yukarı aynı hashrate'i veriyor. %3-5 fark var.
1 sene kullanılmış kart alacağıma sıfır 3060 Ti alırdım.

Bu denk gelmedi ama hocam şimdi baktım Akakçe'den 13K civarı ikinci el ya da yurtdışı ürünleri mi kastediyorsunuz?
Benim o fiyata söylediğim yurt dışı ürünleri. Türkiye'de en son dün gaming.gen üzerinde TUF modeli 12500 TL'ye satıldı ama şu anda stoğu bitmiş. Yurt dışı ürünlerini beklemek istemiyorsanız forum adı vermek hatalı mı bilmiyorum ama şöyle tarif edebilirim epey eski bir forumda ikinci el ekran kartı alım satımı epey canlı. Oradan insanlar yurt dışı ürünlerini getirtip üstüne kazanç ekleyip satıyor. Örneğin şu anda Amazon İngiltere'den alınmış sıfır 3060 Ti Dual 11000 TL. Rog modelini iste 12500'e satıyorlar ama onlarda da garanti sıkıntısı oluşabiliyor.

Benim o fiyata söylediğim yurt dışı ürünleri. Türkiye'de en son dün gaming.gen üzerinde TUF modeli 12500 TL'ye satıldı ama şu anda stoğu bitmiş. Yurt dışı ürünlerini beklemek istemiyorsanız forum adı vermek hatalı mı bilmiyorum ama şöyle tarif edebilirim epey eski bir forumda ikinci el ekran kartı alım satımı epey canlı. Oradan insanlar yurt dışı ürünlerini getirtip üstüne kazanç ekleyip satıyor. Örneğin şu anda Amazon İngiltere'den alınmış sıfır 3060 Ti Dual 11000 TL. Rog modelini iste 12500'e satıyorlar ama onlarda da garanti sıkıntısı oluşabiliyor.
Cevap alındı hocam sağ olun.

Geri
Yukarı