İkinci el Samsung S20 FE alınır mı?

Isınma sorunu yüksek, batarya performansı Snapdragon'a göre baya düşük, fotoğraf işleme konusunda Snapdragon'a benzer.

Onu anladım süper zeki Sosyal kullanıcısı, hiç yanaşma dediğinde anlamıştım bunu. Sen soruyu anlamadın galiba. Neden diye sordum, tekrar et demedim.
Size yardımcı olmaya çalışan insanlara bu şekilde mi yaklaşıyorsunuz ? Yazıyordum sebeplerini ki işim çıktı ve tekrar devam ettim. Herkes size yardımcı olsam diye beklemiyor.

Fotoğraf ve video işlemede Exynos 990 modeli daha iyi, ısınma sorununu ve hızlı pil tüketimini güncellemeler ile işlemcinin gücünü kısarak çözdüler. Oyun oynuyorsanız SD 865 modelini alın, Exynos 990 modelini alırsanız 45-60 FPS'lerde anca oynarsınız.

Fotoğraf ve video işlemede Exynos 990 modeli daha iyi, ısınma sorununu ve hızlı pil tüketimini güncellemeler ile işlemcinin gücünü kısarak çözdüler. Oyun oynuyorsanız SD 865 modelini alın, Exynos 990 modelini alırsanız 45-60 FPS'lerde anca oynarsınız.
Katılıyorum.

Yurtdışı cihaz mı?
yok yurtiçi

yani oyun cok oynamam günlük işler büyük çoğunlukla. video cok izlerim ama

Nereden buldunuz telefonu?
yerel bir telefoncuda

Hocam Exynos işlemci ise hiç yanaşmayın. Ama eğer Snapdragon'lu ve yurt içi cihaz ise 5000TL'ye alınabilir.
Bilmiyorum hocam sorayım bi guncellerim bu mesaji sonra

yok yurtiçi

yani oyun cok oynamam günlük işler büyük çoğunlukla. video cok izlerim ama

yerel bir telefoncuda

Bilmiyorum hocam sorayım bi guncellerim bu mesaji sonra
Snapdragon versiyonu ise alın hocam. Ekranda mürekkep,leke,yanık vs. yok değil mi? Üst cam değişimi yapabilirsiniz.

Yok yurt içi

Yani oyun cok oynamam günlük işler büyük çoğunlukla. Video cok izlerim ama

Yerel bir telefoncuda

Bilmiyorum hocam sorayım bir guncellerim bu mesaji sonra

5.000 TL'ye Exynos 990 modelide alınır, günlük kullanım için yeterli. Eğer çoğunlukla mobil veri kullanıyorsanız pil konusunda üzebilir, powerbank taşıyın.

Herkese cok teşekkür ederim. Cihaz exynos islemciliymis cevap alana kadar biraz daha bakindim 5500e Snapdragonlu modelini buldum yurtiçi telefonun 1.sim i klonlamislar ikinci sim aktif baska bir sıkıntısı yok. Hangisini tercih edeyim sizce

Geri
Yukarı