Yüz yüze ikinci el satışı için site/uygulama önerisi

asliara

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar.

Evdeki gereksiz fazlaliklari degerlendirmek adina; 10 yila yakindir internette ara ara ilanlar veriyorum.

Sahibinden, Letgo ve Marketplace aktif olarak kullandiklarim. Digerlerinde, saticiyi magdur edecek durumlar oldugu için, kullanmadim.

Benim istedigim zaten yüz yüze satis yapmak. Ozellikle rica edenler için kargo yaptiklarim oluyor.

Size sormak istedigim;

1. Bahsettigim detaylara gore, bu ucu disinda aktif bir uygulama ya da platform var mi?

2. Yeni aldigim ses kartimi satmayi planliyorum. Bunun için yani donanim satisi için tavsiye edeceginiz ozel bir site veya grup vs var mi? (bu ve benzeri bilinen forumlarin 2.el kosesi haric.)

Teşekkürler.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar.

Evdeki gereksiz fazlaliklari degerlendirmek adina; 10 yila yakindir internette ara ara ilanlar veriyorum.

Sahibinden, Letgo ve marketplace aktif olarak kullandiklarim. Digerlerinde, saticiyi magdur edecek durumlar oldugu için, kullanmadim.

Benim istedigim zaten yüz yüze satis yapmak. Ozellikle rica edenler için kargo yaptiklarim oluyor.

Size sormak istedigim;

1. bahsettigim detaylara gore, bu ucu disinda aktif bir uygulama ya da platform var mi?

2. yeni aldigim ses kartimi satmayi planliyorum. Bunun için yani donanim satisi için tavsiye edeceginiz ozel bir site veya grup vs var mi? (bu ve benzeri bilinen forumlarin 2.el kosesi haric.)

Teşekkürler.

Trendyol'da da vardı 2. el satış bölümü. Oraya bir bak istersen. Yüz yüze satış yapıp yapmaman ise tamamen alıcıya bağlı zaten. Herhangi bir özel grup veya site bilmiyorum.

Trendyol'da da vardı 2. el satış bölümü. Oraya bir bak istersen. Yüz yüze satış yapıp yapmaman ise tamamen alıcıya bağlı zaten. Herhangi bir özel grup veya site bilmiyorum.
Maalesef orada yok. Yüzyüze satışa izin vermeme nedenleri, para, site üzerinden önce kendilerine geliyor. Ben ise, alıcının kötüniyetli olma ihtimaline karşı, ürünü yollamak değil, görerek almasını istiyorum. Letgo,Sahibinden, FB Marketplace'teki gibi.

Belki bilmediğim platformlar vardır diye, arada yeniliyorum konuyu.

Yeni konular

Geri
Yukarı