İkinci HDMI portundan görüntü gelmiyor

YekNor

Hectopat
Daha fazla  
Eski tüplü bir monitörüm var.
  • i7-4790
  • Nvidia GTX 745
  • 8 GB RAM
  • ASUS monitör
  • 8.1 Win
Kasanın arkasında 2 adet HDMI girişi var ben bunun birini takınca ASUS olan yani ona ekran geliyor. Bu sefer tüplününkünü ASUS'a takılı olan HDMI giriş yerini çıkartıp tüplüyü takıyorum. Tüplüye ekran geliyor 2. yere de ASUS takıyorum ama ASUS'a ekran gelmiyor. Algılaya basıyorum falan algılamıyor bu sefer 1. yere ASUS HDMI girişini takıyorum ASUS'a ekran geliyor 2.'ye HDMI girişi takınca tüplü monitöre ekran gelmiyor. 2. HDMI girişinde mi sıkıntı var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok karışık yazmışsınız, anlamakta biraz zorlandım. Şimdi birkaç soru soracağım. Ekran kartınızın modeli tam olarak nedir. Kasanın arkasında iki HDMI çıkışı var dediğiniz çıkışların ikisi de ekran kartında mı?

1 kasa ve 2 monitör var. 1 HDMI girişi çalışıyor, ona taktığımda ASUS monitörüme ekran geliyor ama 2 HDMI girişine taktıgım zaman ekran gelmiyor. Neyde sorun var acaba?

Kartın arkası attığım resimdeki gibi mi?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    52,4 KB · Görüntüleme: 207
Karanlık çıkmış tam olarak göremedim. Biraz daha aydınlık çekebilirsen daha iyi olur.

Bağlantıların ikisini de ekran kartına bağlamanız gerekiyor. HDMI girişi olan Asus monitörü HDMI kablosu ile ekran kartına takın. Tüplü olan monitörü de ekran kartının arkasındaki VGA çıkışına takın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı