Çözüldü İkinci monitör algılanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mhmetemre

Decapat
Merhabalar,
Ana monitörümün görüntüsünü HDMI ile alıyorum, şimdi ikinci monitör eklemek için VGA to DVI dönüştürücü aldım ve DVI'dan görüntü almaya çalışıyorum. Fakat ikinci monitör bir türlü algılanmıyor, nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhabalar,
Ana monitörümün görüntüsünü HDMI ile alıyorum, şimdi ikinci monitör eklemek için VGA to DVI dönüştürücü aldım ve DVI'dan görüntü almaya çalışıyorum. Fakat ikinci monitör bir türlü algılanmıyor, nasıl çözebilirim?
DVI dijital veya analog olabilir. Eğer dijital ise aktif dönüştürücü almadan görüntü alamazsınız.
Merhabalar,

Bazı ekran kartları dönüştürücü ile görüntü vermeyebiliyor başka dönüştürücü deneyin.

Merhabalar,
DVI dijital veya analog olabilir. Eğer dijital ise aktif dönüştürücü almadan görüntü alamazsınız.

Çözüm
Bazı ekran kartları dönüştürücü ile görüntü vermeyebiliyor başka dönüştürücü deneyin.

İki monitörümde DVI fakat ben ana monitörü dönüştürücü ile HDMI'dan görüntü alıyorum diğerini de VGA ya dönüştürerek almaya çalışıyorum donusturuculeri değiştirdiğinde HDMI olandan görüntü geliyor ama diğerini algılamıyor.

Evet sanırım bu yüzden ucuza kapattım diye sevinmiştim :/ yardım için teşekkürler.

Geri
Yukarı