İkinci monitör görüntü vermiyor

Batus255

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Ana ekranım büyük ekranım bir büyük bir de küçük ekranım var. Marka model verip uğraşmak istemiyorum gerekirse veririm. Büyük ekranımı ana ekranım olarak seçtim fakat bazı oyunlar 2. ekranda açılıyor. 2. ekranın çözünürlüğü düşük olduğu için hata veriyor sonra oyunu oynayamıyorum. O yüzden bir kere 2.monitörün arkasındaki DVI yerini (başka da olabilir tam hatırlamıyorum) sökmüştüm. Sonra 1. ekranda açılmıştı sonra tekrar takmıştım bir sorun olmamıştı. Ancak arkasındakini sökmek zor olduğu için direkt kasadakini sökeyim dedim yani monitörün arkasındakini söküyordum ama zordu. Kasadakini sökmek daha kolaydı onu söktüm oyunu açtım bir daha taktığımda monitör görüntü vermemeye başladı. Bilgisayarı yeniden başlattım görüntü ayarlarından algıla dedim fakat bir düzelme yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dvi soketinin girişlerinde herhangi bir yamulma varmı kontrol edermisiniz. belki farkında olmadan pinlerden bazıları zarar görmüş olabilir mi ?
Dvi soketinin girişlerinde herhangi bir yamulma varmı kontrol edermisiniz. belki farkında olmadan pinlerden bazıları zarar görmüş olabilir mi ?

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı