İkinci monitör tam ekrana sığmıyor

freshmvst

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 2. monitörüm görseldeki gibi ekrana tam sığmamakta ve kendiliğinden olması gerekenden fazla, 1600x1200 tarzı çözünürlükler oluşmakta. Ne yaptıysam ekrana tam oturtamadım. Geçenlerde denediğim birkaç şey sorunu çözmüştü ancak artık düzelmiyor. Driver'ları silip tekrar yükledim, kablo değiştirdim ancak halen bir çözüm bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-03-13 at 12.52.44.jpeg
    WhatsApp Image 2021-03-13 at 12.52.44.jpeg
    89,5 KB · Görüntüleme: 65
  • WhatsApp Image 2021-03-13 at 12.52.43.jpeg
    WhatsApp Image 2021-03-13 at 12.52.43.jpeg
    61,1 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleyen: Moderatör:
Windows ekran ayarlarında ekrana sığdır VB. bir yer vardı ben o şekilde kullanıyordum. Eve geçince yardımcı olmaya çalışayım.
Bekliyorum hocam halen bir sonuç bulamadım.
3 adet kablo değişimi ve donanım ayarlarını kurcalayarak sorunu çözdüm, umarım kalıcı bir çözüm olur.

Son düzenleme:
Eve 9 gibi gidicem hocam. Sorununuz devam ederse buradan yazın bir yol arayalım.

Bir sorun yoktu en son ancak Black Desert Online'a giriş yapıp oyunu tam ekrana aldığımda aynı sorun tekrar başladı. Muhtemelen driver ile alakalı bir sıkıntı var çünkü monitör Philips marka ve kurduğu driver Acer'ın.
Kabloyu tak çıkar yaptığımda bilgisayar monitörü doğru görüyor ancak kendi kendine driver Update yapıp tekrar Acer driverlarını yüklüyor bir şekilde sanırım.

Son düzenleme:
Bir sorun yoktu en son ancak Black Desert Online'a giriş yapıp oyunu tam ekrana aldığımda aynı sorun tekrar başladı. Muhtemelen driver ile alakalı bir sıkıntı var çünkü monitör Philips marka ve kurduğu driver Acer'ın.
Kabloyu tak çıkar yaptığımda bilgisayar monitörü doğru görüyor ancak kendi kendine driver Update yapıp tekrar Acer driverlarını yüklüyor bir şekilde sanırım.

Monitör için driver yüklendiğini ilk defa duydum. Bende çift monitör var sadece ekran kartının driverlarını güncelliyorum yeterli oluyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı