İlişkinin bitmesi

Bad boy takılmıyorum. Aslında tam tersine alakam yoktur ve bad boylarla da hiç iyi anlaşamam. Aslında terslememe gelecek olursak yanlış anlamaydı. O an ki içinde bulunduğum uygunsuz ruh haliydi ve ilk defa terslemiştim yani ilk defa onu biraz üzebilecek bir şey yazdım. İlk defa olmasına rağmen beni pek hoş şekilde karşılamadı beni ve bu inanın beni üzdü yani aslında hatamı fark ettiğimi söylememe rağmen iş ayrılığa kadar geldi hocam. Ve işte bildiğiniz gibi bitti. Olay bu şekildedir. Şunu belirtmeliyim:
Ben 16 yaşımdayım ve inanın çoğu insandan daha olgun buluyorum kendimi. Bir hata yapmış olsam bunu ifade eder ve hatamı affettirmeye çalışırım ama kendimde bir hata göremiyorum. Bazıları şimdi kendini beğenmişlik yapıyor diyebilir. Ancak ben gerçekçi konuşmaya özen gösteriririm.
Bir kez terslediyseniz haklısınız o zaman yapacak bir şey yok, kendi karakteri işte. Tecrübe olmuştur sana da hem.

Bir kez terslediyseniz haklısınız o zaman yapacak bir şey yok, tecrübe olmuştur işte.

Sağ olun hocam. Tecrübeler aslında bana sorarsanız bize doğruları öğretiyor ve en güzeli de doğruyu yaşayarak öğrenmek. Şimdi artık üzülme kısmını da geçtim. Artık onsuz yaşayacağım. Teşekkür ederim bu arada :).
Öncelikle konuyla ilgilenen tüm arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum. Sonuçta zaman gibi değerli bir şeyi burada benim konum için, benim derdim için harcadılar. İnanın kendimi daha iyi hissediyorum hepinize teşekkür ederim bir başka konuda görüşmek dileğiyle. İyi akşamlar :)

Sağ olun hocam. Tecrübeler aslında bana sorarsanız bize doğruları öğretiyor ve en güzeli de doğruyu yaşayarak öğrenmek. Şimdi artık üzülme kısmını da geçtim. Artık onsuz yaşayacağım. Teşekkür ederim bu arada :).
Öncelikle konuyla ilgilenen tüm arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum. Sonuçta zaman gibi değerli bir şeyi burada benim konum için, benim derdim için harcadılar. İnanın kendimi daha iyi hissediyorum hepinize teşekkür ederim bir başka konuda görüşmek dileğiyle. İyi akşamlar :)
Rica ederiz efendim, hayatında başarılar dilerim. Bazıları terk etti ölmek istiyorum diye intihar ediyor. Olgunsun yine tebrik ederim.

Onun aklında ilişkiyi bitirmek varmış ve sizin durumunuz sadece bahane olmuş.

İlişkinin kafada bittikten fiilende bitmesi güzel.

Tecrubelerinizi yanına alın ve yeni bir ilişkiye yelken açın.

İlişkinin dişisi olmaya başlamışsın, duygularını ve hareketlerini kontrol edip, sorumluluk alman gerekir. Eğer kız arkadaşın çok darlayan biriyse senin için iyisi olmuş.

Geri
Yukarı