İlk bilgisayarınızın özellikleri neydi?

Özelliklerini hiç hatırlamıyorum. Zira 2004-2005 yılları civarında ilk bilgisayar sahibi olmuştuk ve ileriki dönemlerde internete bağlanmadığı için 3 kere bilgisayar değiştirmiştik. Hepsi de 2. el eş dost tavsiyesiyle alınan bilgisayarlardı.

En son 2008-2009 yılları civarında mevcut bilgisayarın sürekli kilitlenmesi sebebi ile (Muhtemelen PSU arızasıydı ama işte bilmeyince komple arızalı sandık) satıp ilk sıfır bilgisayarımızı Casper olarak almıştık. Ondada Intel Pentium E6500, 2 GB RAM ve ATI HD 4300 vardı.

Yani daha öncekilerde en fazla Paint'te resim çizip Winamp'da müzik dinlediğimiz için özelliklerine bakacak kadar bilgisayarı bilmiyorduk.

İlk laptopum hala duruyor ama ekranı kırık.

Celeron N3050.
Intel HD Graphics 1TB HDD.
2 GB RAM.
Windows 8 9600

Pentium işlemciye, 256 mb Ram e, 100 GB hdd ye Ve tüplü monitörü olan bir pc idi.

Benimki: i3 işlemciler ilk çıktığında aldığım bir laptop.
i3 380M işlemci.
4 GB RAM.
HD Graphics.
Nvidia olduğu için çok mutluydum 2009 bilgisayarıydı far cry 4 de 60 fps net oynuyordum. herşey zaten onu çöpe attıktan sonra oldu. Gta 5 kaldırıyordu tam bir canavar gibiydi. tam 72 FPS gta 5 düşünsene...

-Intel çift çekirdek 1.8 GHz işlemci.
-1 GB Ram.
-ATI ekran kartı.
-Frisby kasa.
-Yıl 2007.

İlk laptopumu 7 sene önce aldım. GT 720M ekran kartı, i5 4200M işlemci, 8 GB RAM. Ve hala sorunsuz kullanıyorum MSI farkı.

İ3 540 işlemci
Ekran kartını hatırlamıyorum.
2gb ram.
Şimdi yazarken, hatırladım'da ne günlerdi be, şimdi ki sistem nerede, eski sistem nerede?
i2 7600E
HD 5450
2 Gb ram
400 GB HDD
ASUS P5QL PRO anakart
Hocam, i2 işlemci mi varmış?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…