İlk buluşmada kıza aşık oldum

Arkadaşlar bu sabah okula giderken 6 aydır yazıştığım kız WhatsApp'tan gel buluşalım dedi tamam dedim. Buluştuk tabii bende bir heyecan var ilk buluşmaya, kız oradaydı işte en sonunda cesaretimi topladım gittim yanına. Kızla sarıldık işte, ama bayağı güzel tatlı kızdı bayağı da iyi davrandı. Sonra biraz muhabbet ettik kız bir de küçük boylu her konuşmada eğiliyorum 😀, neyse otobüs geldi bindik, baktım telefonda sürekli erkeklere yazıyor. Aha dedim bu kızdan olmaz dedim, biraz konuştuk muhabbetin yarısında suspus oldu direkt boş yere oturdu. Otobüste tabii kalabalık bende hafif uzaktayım hala yazışıyor, hatta bakıyorum telefonuma bana mı yazıyor falan yok meğer yine aynı erkeklere yazıyor. Sonra geldik okula, o kız meslekte ben erkek lisesinde, kız çok soğuk oldu bir anda. Çıkışta bana 17.25 dedi ben de 16.30 da çıktım hatta yazdım beklerdim gel buluşalım diye çoktan çıkıp eve gittim dedi. Gerçekten kıza aşık oldum ne yapabilirim arkadaşlar bununla olur mu? Sadece bu kısımda takıldım hani ben varken neden erkeklere yazar özellikle yanımda, ayda yılda bir sevgili yapayım dedim olmadı. Şimdi de bana hiçbir şey yazmamış, nasıl unutabilirim arkadaşlar ya? Durduk yere iş aldım bayağı aşık oldum ya.

Arkadaşlar bu sabah okula giderken 6 aydır yazıştığım kız WhatsApp'tan gel buluşalım dedi tamam dedim. Buluştuk tabii bende bir heyecan var ilk buluşmaya, kız oradaydı işte en sonunda cesaretimi topladım gittim yanına. Kızla sarıldık işte, ama bayağı güzel tatlı kızdı bayağı da iyi davrandı. Sonra biraz muhabbet ettik kız bir de küçük boylu her konuşmada eğiliyorum 😀, neyse otobüs geldi bindik, baktım telefonda sürekli erkeklere yazıyor. Aha dedim bu kızdan olmaz dedim, biraz konuştuk muhabbetin yarısında suspus oldu direkt boş yere oturdu. Otobüste tabii kalabalık bende hafif uzaktayım hala yazışıyor, hatta bakıyorum telefonuma bana mı yazıyor falan yok meğer yine aynı erkeklere yazıyor. Sonra geldik okula, o kız meslekte ben erkek lisesinde, kız çok soğuk oldu bir anda. Çıkışta bana 17.25 dedi ben de 16.30 da çıktım hatta yazdım beklerdim gel buluşalım diye çoktan çıkıp eve gittim dedi. Gerçekten kıza aşık oldum ne yapabilirim arkadaşlar bununla olur mu? Sadece bu kısımda takıldım hani ben varken neden erkeklere yazar özellikle yanımda, ayda yılda bir sevgili yapayım dedim olmadı. Şimdi de bana hiçbir şey yazmamış, nasıl unutabilirim arkadaşlar ya? Durduk yere iş aldım bayağı aşık oldum ya.

Kendine odaklan kardeşim bu kızdan olsa da aldatır. Alttaki konulara bir bak.

Kendine odaklan kardeşim bu kızdan olsa da aldatır. Alttaki konulara bir bak.

Hocam zaten alakam yoktuda durup dururken iş aldım ya en az 1 2 ay unutmam ama buluşmaya çağırırsa unutmam sanırsam, bir anlık duyguşmuş güzel hissetmiştim son 4 5 senedir iyi hissetmiyorum kendimi lise sağ olsun.

Baktım telefonda sürekli erkeklere yazıyor. Aha dedim bu kızdan olmaz dedim,

Otobüs yolculuğu sırasında kızla muhabbet etme fırsatın varken boş boş bakmak çok yersiz olmuş.

Çıkışta bana 17.25 dedi ben de 16.30 da çıktım hatta yazdım beklerdim gel buluşalım diye çoktan çıkıp eve gittim dedi.

Çıkışta bu saatte tekrar buluşuruz dediyse ve gelmediyse ekilmiş oluyorsun. Ki öyle bir buluşma planı saçma. Zaten okuldan önce bir süre birlikte takılmışsınız, gününüzün büyük bir kısmını tek bir insana ayırmak yokluk zihniyetinin klasik bir örneği. Karşı cinsle gerçekten ilk buluşmanızsa heyecanlanmanız normal, doğal olarak. Fakat bir erkeğin "aşık oldum" triplerine girmesi HER ZAMAN hatadır.

Kız seni ekmiş yanındayken başka erkeklerle flörtleşmiş ona rağmen aşık oldum diyorsun bu kızdan kurtulduğun için şükretmen gerekirken mesaj atıp buluşma istemen de ayrı.

Yeni konular

Geri
Yukarı