İlk defa bilgisayar toplama

Fe4rlessBurak

Hectopat
Gençler yeni PC toplayacağım ve bu konuda çok cahilim. Çoğu şeyi topladım ama ben HDD'yı depolama olarak kullanmak ıstıyorum, SSD ıse hız. Bunu nasıl yapacağımı anlayamadım. Windows'a SSD kuruyormuşuz da onu bile bilmiyorum. Gelince belki anlayabilirim ama yardım edebilecek biri var mı? SSD 512 GB yeter mi bilmiyorum o yüzden ek harddisk almak istedim ama bütçem de kısıtlı. Boş boşuna para vermek istemiyorum alayım mı sizce? Yardım ederseniz çok sevinirim. Aynı zamanda işletim sistemi olayını da anlayamadım ek olarak var bir de İtopya'da kendileri yapıyorlarmış driver ama o ilk 60 gün denemeymiş bir yardım edebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler. Bu siteyi nasıl yeni keşfettim ya :D.

Steam benzeri oyun platformları oyunun hangi diske kayıt edileceğini soruyor. HDD veya SSD seçersiniz duruma göre. Google Chrome için indireceğiniz dosyayı nereye kaydettiğini kendiniz seçebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı