İlk dönem 76 civarı olan ortalama ikinci dönem 6 zayıf yüzünden kalınır mı?

Meltezan

Centipat
Daha fazla  
İlk dönem 76 civarı bir ortalamam vardı. Bu dönem ise 6 tane falan dersten kalıyorum sanırım. Bu durumda benim ilk dönemki ortalamamla bu dönemki ortalamamın ortalaması mı önemli? Yoksa kaldığım ders sayısı da önemli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk dönem 76 civarı bir ortalamam vardı. Bu dönem ise 6 tane falan dersten kalıyorum sanırım. Bu durumda benim ilk dönemki ortalamamla bu dönemki ortalamamın ortalaması mı önemli? Yoksa kaldığım ders sayısı da önemli mi?

Şimdi şöyle genel ortalaman 50 üstü ise sorun yok ama edebiyattan kaldıysan yine geçersin ama sorumluluğuna girersin genel ortalaman 50 altında ise ortalaman yükselsin diye sorumluluk sınavlarına girersin.

Ortalamanız 50 üzerindeyse geçersiniz, fakat belge alamazsınız. Ayrıca baraj dersten kalırsanız sorumluluk sınavına girmeniz gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı