İlk Overclock deneyimim

Bilgisayarının içine doğru mangallık ızgarası koy evde varsa kanat sucuk köfte pişir bir güzel ye.

Ekran kartı modelin ne ve ne kadar arttırdın? Bana biraz sallama gibi geldi. Düşük sistem kullanan oyunlarda bu mümkün ama bu FPS artışı için kartın düz halinde rahat 150-200 FPS alman lazım.

Ekran kartı modelin ne ve ne kadar arttırdın? Bana biraz sallama gibi geldi. Düşük sistem kullanan oyunlarda bu mümkün ama bu FPS artışı için kartın düz halinde rahat 150-200 FPS alman lazım.

Hocam kartın MHz'ini fabrika frekanslarından aşağı çekebiliyor muyuz?Ben değerleri hiç ellemeden önce 175/200 gördüm. Bellek için her 20 MHz'e çekirdekten 14 MHz arttırdım. Şu an 694/585.

Hocam kartın MHz'ini fabrika frekanslarından aşağı çekebiliyor muyuz? Ben değerleri hiç ellemeden önce 175/200 gördüm. Bellek için her 20 MHz'e çekirdekten 14 MHz arttırdım. Şu an 694/585.

Bir bakarmısnız karttan yanık kokusu geliyor mu ve ekran kartınız neydi.

Hocam kartın MHz'ini fabrika frekanslarından aşağı çekebiliyor muyuz?Ben değerleri hiç ellemeden önce 175/200 gördüm. Bellek için her 20 MHz'e çekirdekten 14 MHz arttırdım. Şu an 694/585.
Kart can çekişiyor kurtarın beni diye bağırıyor şuan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…