İlk Oynanılan Oyunların Daha Farklı Olması

Kendimi oyun dünyasında en şanslı bulduğum yerlerden biridir o zamanlara yetişmek.

Daha doğrusu Prime Joygame zamanı diyelim, oyun içinde boğuluyorduk resmen, Wolfteam'den çıksak rakiona geçerdik, ondan çıksan zombi Rock'a geçerdik, ki o zamanlar saydığım bu oyunlar inanılmaz kaliteli yapımlardı. P2W diye bir şey yoktu.

Okuldan çıktığımız gibi internet kafede kuyruğa girerdik, ben kuyruğa girmemek için arka mahallemde zemin katta sadece 7 tane bilgisayar olan, o bilgisayarında çok kaliteli olmadığı, ekipmanların döküldüğü bir kafeye giderdim, diğer kafeler yarım saate 50 kuruş alırlarken o 25 kuruş alırdı. Şimdi başına otursam o rutubet, cihazların kalitesizliğinden 10 saniye oturamam ama o dönemler akşama kadar kalkmazdım başından...

Aynen öyle hocam bende zoru zoruna yetiştiğimden böyle biraz daha 13-15 yaş oyunlarını 5-6 yıl ertelemek zorunda kaldım bu yüzden bazı oyunların Prime'sini kaçırdım. Fakat ekleyeceğim oyun goleydir bu arada çok serevek oynardım.

Babamın su eski (tüplü televizyon gibi olan) beyaz bilgisayarlardan vardı. İçinde en az bir 10 15 tane oyun vardı. Aralarından en sevdiğim bı yarış oyunuydu adını hatırlamıyorum. Bir tane de hapishaneden kaçış gibi biseydi. Bir tane tabancayla birilerinden kaciyordum. Ünlü bı oyundu galiba. Hatırlayamadım. Bide amcamın o zamanin iyi bilgisayarlarindan biri vardı, içinde GTA Vice City ve FIFA 07 vardı ikisini de severek oynardım. Ahh ne güzel günlerdi bee..

Bana tommy nin hem dışı hem karakter çok karizmatik çekici geldi her zaman. Valla kız olsam aşık olurdum herhalde

Aynen öyle zaman öldürmekten başka bir şey gelmiyor bana da. Wolfteam'da çok küçük yaşlarımda oynadım fakat yaşımdan ötürğ ne CS 1.5 ne de Wolfteam'dan haz alamadım 2015'e kadar Wolfteam'dan eksik olmak hayattaki en büyük eksiğimdir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Özetle GTA VC budur...

Yeni konular

Geri
Yukarı