İlk yarı sonucu: Galatasaray 0 - Göztepe 1

Geçen sezonlar da öyle diyorlardı.

Ohohoho. 2010-2011 şampiyonluğundan önceki sezonlara baktığımız zaman o sezonda hep aynı şey Fenerbahçe şampiyon olamaz deniliyordu.
Trabzonlu olarak merak ettiğim tek şey Trabzon sadece bende mi gözüküyor? Şu yarışlara Trabzon'u da koyun artık, GS'den çok daha iyiyiz sonuçta.

Zaten sezon başından beri bu sezon BJK, fb ve TS arasında geçer diyoruz.
Trabzonlu olarak merak ettiğim tek şey Trabzon sadece bende mi gözüküyor? Şu yarışlara Trabzon'u da koyun artık, GS'den çok daha iyiyiz sonuçta.

Zaten sezon başından beri bu sezon BJK, fb ve TS arasında geçer diyoruz.

Eskiden deniyordu şimdi olamıyor.

Benim dediğimi anlamadınız. 2010-2011 sezonundan önce Fenerbahçe en son 2006-2007 sezonunda şampiyon olmuştu. Yani yine şampiyon olamaz deniliyordu. Ama 2010-2011 sezonu şampiyonu Fenerbahçe oldu. 2013-2014 sezonundan aradan 7 yıl geçti. Ve şampiyon olucağımıza inanıyoruz.
Bazı galatasaraylılar anlamıyor da o yüzden diyorum. İmparatora tapmaya devam etsinler.

Zaten Galatasaray kaleci hatası olmadan kazanamıyor. Lazio maçı ve bu maçta gördük. Galatasaraylıların neden hala Fatih Terim'i savunduğunu anlamıyorum.

Zaten Galatasaray kaleci hatası olmadan kazanamıyor. Lazio maçı ve bu maçta gördük. Galatasaraylıların neden hala Fatih Terim'i savunduğunu anlamıyorum.
Yok yok İmparator be her maçı kazanıyor averajda rekortmeniz Lazio'ya koyduk. Fatih Terim kalsın, şampiyonluk iddaasına sahip olan takım 3'e düşüyor ne güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı