illustrator dinozor çizimi iyi mi?

Buradan beni banlayan mod kardeşimize söylüyorum: Lütfen kendi veya sistemle ilgili hatalarınızı iftira gibi söyleyerek banlamayın. Zaten boş boş gereksiz mesaj yok noktalama yok büyük harf siye 1 saat diye diye birikince banlayacaksanız hiç atmayın daha iyi. Ben mod kardeşlerimi çok seviyorum. Fakat lütfen böyle şeylerde bizi yakmaya çalışıp vatan haini gibi damgalamaya çalışmayın. Dinozor resmi de çok severim. Ama lütfen Discord'da yaptığınız kabir azaplarını buraya dökmeyin. Discord'da neler yapıldığını kendi gözümle gördüm. Burada da yapacaksanız kullanmayalım daha iyi.

Buradan beni banlayan mod kardeşimize söylüyorum: Lütfen kendi veya sistemle ilgili hatalarınızı iftira gibi söyleyerek banlamayın. Zaten boş boş gereksiz mesaj yok noktalama yok büyük harf siye 1 saat diye diye birikince banlayacaksanız hiç atmayın daha iyi. Ben mod kardeşlerimi çok seviyorum. Fakat lütfen böyle şeylerde bizi yakmaya çalışıp vatan haini gibi damgalamaya çalışmayın. Dinozor resmi de çok severim. Ama lütfen Discord'da yaptığınız kabir azaplarını buraya dökmeyin. Discord'da neler yapıldığını kendi gözümle gördüm. Burada da yapacaksanız kullanmayalım daha iyi.

Cidden seni banladılar mı? Recep abiye ulaşmaya çalışayım.

Cidden seni banladılar mı? Recep abiye ulaşmaya çalışayım.

Hacı şaka gibi 1 gün ban attılar ya. Anasına sövdük sanki, neymiş hedef göstermeyin onu bunu yapmayın. Geçenlerde de Zelda totk konu açmıştım 2 ay önce açıp sonra unutulup gidince tekrar açmıştım konu onaylanmadan 30 saniyede banı çaktılar şaka gibi ya. Adamın işi gücü yok 30 saniyede banladı.

Arkadaş banlanmış mı?

Hocam hikayeyi kısaca özetliyorum: Konu sahibi arkadaş dinozor resmi yapıp paylaştı. Ardından bizim görüşlerimizi almak istedi. Daha sonra bir moderatör resimleri sildi. Biz de resimleri istedik, fakat daha sonrasında önceki mesajlarada bakabilirsin arkadaşı banlamışlar. [Konu sahibinin profiline tıklayıp görebilirsin]

Hocam hikayeyi kısaca özetliyorum: Konu sahibi arkadaş dinozor resmi yapıp paylaştı. Ardından bizim görüşlerimizi almak istedi. Daha sonra bir moderatör resimleri sildi. Biz de resimleri istedik, fakat daha sonrasında önceki mesajlarada bakabilirsin arkadaşı banlamışlar. [Konu sahibinin profiline tıklayıp görebilirsin]

Bu hikayeden ben de bir pay aldım maalesef. O modun ismi ne nerede oturuyor bir dertleşek ne istiyormuş dinozor resminden :D

Moderatör keyfi olarak fotoğraf mı silmiş? Biz bunları hep yazdık çizdik önceden....

Moderatör keyfi olarak fotoğraf mı silmiş? Biz bunları hep yazdık çizdik önceden...

Hocam moderator ile konuşmak sohbet etmek istiyorum. Kendisi böyle güzel bir kardeşimizi banlayamaz bence. Discord'unu falan atsın adamla derdi neymiş konuşalım. Ayıptır günahtır Banlamak nedir dinozor resmi için.

Hocam moderator ile konuşmak sohbet etmek istiyorum. Kendisi böyle güzel bir kardeşimizi banlayamaz bence. Discord'unu falan atsın adamla derdi neymiş konuşalım. Ayıptır günahtır banlamak nedir dinozor resmi için.

Hocam önceki mesajları yüzünden bir de sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı