Çözüldü iMac disk bölüntüleme yaptıktan sonra açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

volkankorsna

Hectopat
Daha fazla  
Hepinize öncelikle iyi akşamlar dilerim. iMac 2012 kullanıcısıyım. El capitan Sistemimde yavaşlama olduğu için disk bölüntüleme yaptım. Dosyalarımın bir kısmını böldüğüm kısıma yükledim. Gereksiz dosyalarımı sildim. Yaklaşık 60 GB çöp çıktı bunuda clean mymac ile temizlemek istedim. İşlem uzun sürdüğü için bilgisayarı açık bırakıp. Evime gittim sabah geldiğimde bilgisayar donmuştu bende işim olduğu için fişini çekip dışarı çıktım. Akşam geldiğimde bilgisayar açılmadı sıfırlama işlemleri yaptım fakat devamlı yasak işareti çıkan hatayı aldım. factory reset yapmak istedim o da olmadı hata verdi. Cmd-v ile makineyi açtım ilk aldığım hata pci pause: sdxc daha sonra cannot mount root, errno = 19 hatası aldım. Şu an çok çaresizim. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam çok teşekkür ederim. Fakat ingilizce bilmediğim için, ilgili yazıda neyin - nasıl yapıldığını anlayamadım. Yardımcı olabilir misiniz ?

Dilerseniz biraz bekleyin. Bir rehberini yapıp paylaşacağım bu konunun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı