OpenCore İmajı yazdırdıktan sonra belleğin boş görünmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
USB 32 GB hocam Win32 disk Manager ile nasıl yazdırmalıyım? Orada bazı seçenekler var.

USB 32 GB hocam Win32 disk Manager ile nasıl yazdırmalıyım? Orada bazı seçenekler var.
Şimdi imaj dosyasını seç ondan sonra aşağıda bazı seçenekler olacak oradan Write Tuşuna bas ve yazdırmaya başla.
Başka sorunların olursa çekinmeden sor. Zamanında ben de Hackintosh için baya zaman harcadım sana seve seve yardım ederim.
USB 32 GB hocam Win32 disk Manager ile nasıl yazdırmalıyım orada bazı seçenekler var

Hocam çok teşekkürler ama Win32 de 2 kez denedim ama flash'ın içi hala boş. Uzantısı FAT32.

Hocam çok teşekkürler ama Win32 de 2 kez denedim ama flash'ın içi hala boş. Uzantısı FAT32.
NTFS yapıp yazdırmayı deneseniz.
Normalde böyle bir sorunun olması çok garip geldi bana daha önce hiç karşılaşmamıştım, daha çok sorunlar kurulum esnasında ya da kurulumdan sonra başlar. Ama hadi hayırlısı umarım USB Bellek sorunu çözülür ve Hackintosh keyfini yaşarsın.

Hocam FAT32 yaptım tekrardan NTFS yaptı. Yukarıdakileri deniyorum şimdi ise.

Hocam FAT32 yaptım tekrardan NTFS yaptı. Yukarıdakileri deniyorum şimdi ise.
Tamam o zaman FAT olarak kalsın sen diğer yazdırma araçlarını dene. Bir de ekran resmi paylaşma imkanın varsa daha iyi olur hem yazdırma sırasında hem yazdırmadan sonra USB içini gösteren.

Özelden yardım etmek/istemek yasak. Sorun ne ise burada çözelim ki yaşayabilecek insanlar için de yardımımız bulunsun. Başka bir USB ile deneme şansın var mı? 16GB olması kâfi. Bu arada şunu belirteyim, önceki konunda OpenCore'a ulaşmışsın. Windows'da boş görünmesi ayrı bir problem. Belleği başka bir bilgisayara takma şansın var mı?

Bende de aynı sıkıntı vardı. Sonra vazgeçtim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…