IMEI numarasından çalınan telefon bulunabilir mi?

ciftcisami77

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, 18 Eylül 2023 tarihinde Samsung Galaxy J7 Prime telefonum çalındı, telefonumu bulamıyorum, ancak telefonumun IMEI numarasını biliyorum, telefonumu bulabilir miyim?

Bulmak değil de o IMEI numarasini BTK'yı arayarak bloke ettirebilirsin. Çalan kişi SIM kart taktığında şebeke alamaz.

Merhaba, 18 Eylül 2023 tarihinde Samsung Galaxy J7 Prime telefonum çalındı, telefonumu bulamıyorum, ancak telefonumun IMEI numarasını biliyorum, telefonumu bulabilir miyim?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İş yerimizden jeneratör, kaynak makinesı ve çeşitli el aletleri çalındı ve faturalı olan bu ürünlerden bir tanesi bile bulunamadı, üstelik aynı hırsızlar aynı sanayide 16 defa toplamda iş yeri soydular. Polisin keyfi isterse IMEI kaydı olmayan telefonu bile eliyle koymuş gibi bulur ancak umurlarında olmuyor ne yazık ki. Tanıdığınız birileri var ise IMEI üzerinden elbette lokasyon tespiti yaparlar ancak muhtemelen cihaz şu an ya yedek parçadır ya da çalanın dışında bir vatandaşta.

Geri
Yukarı