IMEİ ve ROM Yedeği Nasıl Alınır?

Telefonunuzu çok sevdiğiniz malum. Eğer önemli değilse hiç yapma root.
Boş yere cihazını kimse bozmak veya kökünü kurutmak istemez o yüzden sizlerden destek alıyorum.

Herkes bol keseden sallamış.
Hocam valla Root moot atmayacağım, kafam ''allak bullak'' oldu. Nandroid falan demişsiniz hiç bilgim yok o konuda TWRP falan :( En iyisi hard-reset at güncelleme yap keyfine bak.

Şuan aklımda olan soru işaretleri
1-IMEİ ve ROM'un dediklerinizle nasıl yedek alacağız orijinalliğini bozmadan.
2-Root attıktan sonra unroot yaparak garanti kapsamına(knox vb. sıfırlayarak) nasıl sokacağız.
3-Bu yazılanları bir araya toparlarsak sonuç ne oluyor?
4-Recorvery(custom recorvery) yükleme falan duydum ama hiç bilmiyorum.
5-Sizce root atmam gerekli mi? Ben bir tecrübe kazanayım az buçuk bilgim olsun diye öğrenmek istiyordum.
Hepiniz sağolun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce root atmam gerekli mi? Ben bir tecrübe kazanayım az buçuk bilgim olsun diye öğrenmek istiyordum.
Root telefondaki gereksiz google ve ya diger silinmeyen uygulamaları kaldırmakta, telefona custom rom atmakta ve s. işlerde yardımcı olur. Ama bunu en iyi @SypeR bilir. Bide abi sallamadım, sadece bildiklerimi söyledim ve yardımcı olmak istedim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı