İmzada Satır Sınırı

Nazım Paşa

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Paşa
İmzada bir limit var mı? İnsanların imzasında da üç satırı aşanı görmedim.
Şunu imza yapmıştım: Ben ne körüm ne de sağır. Benim zayıf, korkak ve dayanıksız olduğuma inandığınızı biliyorum. Babanız beni daha iyi tanırdı. Oberyn her zaman yılandı. Ölümcül, tehlikeli ve öngörülemez. Kimse onu çiğnemeye cesaret edemezdi. Ben çimendim. Hoş, lütufkar, güzel kokulu, her rüzgarla sallanan. Kim çimenin üstünde yürümekten korkar ki? Fakat yılanı düşmanlardan koruyan ve saldıracağı vakte kadar gizleyen çimendir.

5-6 satır tuttu ama oldu, ben de devam edecektim böyle ama ceza almaktan korktum. Böyle bir sınır var mı? O yazıyı imza yapabilir miyim?

İmzada bir limit var mı? İnsanların imzasında da üç satırı aşanı görmedim.
Şunu imza yapmıştım: Ben ne körüm ne de sağır. Benim zayıf, korkak ve dayanıksız olduğuma inandığınızı biliyorum. Babanız beni daha iyi tanırdı. Oberyn her zaman yılandı. Ölümcül, tehlikeli ve öngörülemez. Kimse onu çiğnemeye cesaret edemezdi. Ben çimendim. Hoş, lütufkar, güzel kokulu, her rüzgarla sallanan. Kim çimenin üstünde yürümekten korkar ki? Fakat yılanı düşmanlardan koruyan ve saldıracağı vakte kadar gizleyen çimendir.

5-6 satır tuttu ama oldu, ben de devam edecektim böyle ama ceza almaktan korktum. Böyle bir sınır var mı? O yazıyı imza yapabilir miyim?
En fazla 4 satır ve en fazla 3 adet link sınırı var.

Moderatörler için bu sınır yok tabii.

Ben de 3 satır diye biliyorum.

İmza bölümünde bir şeyleri düzenlerken kendimi böyle hissediyorum. :D

Artık tamamen boş bıraktım. :D

Recep Bey'in dediği gibi hakikaten birçok kısıtlama mevcut. :D @Recep Baltaş

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynen sonuçta yasak olsa bir karakter sınırı gibi bir şey koyarlardı. Bir şey olacağını pek sanmıyorum ama elbet bir moderatör cevaplarsa daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı