İncehesap Gaming Gecesi İndirimleri

Akerfeldt

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Artık yaptıkları indirimlerde gene James Donkey, Gamepower'lar var. Stok eritmeye çalışıyorlar ilk yaptıkları indirimler fenaydı. ASUS TUF ne ara 3000 TL olmuş onuda anlamadım. Alınmaya değer RAM ve Kasa var sadece.
Gmg1.jpg

GMG2.jpg
GMG3.jpg
GMG4.jpg

Şunu belirteyim ki üzeri çizilmiş fiyatlar ürünlerin gerçek fiyatları değil. Ultra iyi bir indirim varmış gibi gösterilmiş. Örnek veriyorum ilk baştaki Corsair 3000Mhz RAM 200 TL civarında, 315 TL'ye satılmıyor. Ya da RX590 Nitro+ 2100 TL değil.

Dediğiniz gibi ilk seferki indirimleri gerçekten iyiydi, şimdi dizmişler JD'leri Gamepower'leri.
RAM ve I5 9400F fiyatı uygunmuş.

Asus TUF 1660Ti da 2200 TL asla etmez, o paraya Gaming X modeli var.

Şunu belirteyim ki üzeri çizilmiş fiyatlar ürünlerin gerçek fiyatları değil. Ultra iyi bir indirim varmış gibi gösterilmiş. Örnek veriyorum ilk baştaki Corsair 3000Mhz RAM 200 TL civarında, 315 TL'ye satılmıyor. Ya da RX590 Nitro+ 2100 TL değil.

Dediğiniz gibi ilk seferki indirimleri gerçekten iyiydi, şimdi dizmişler JD'leri Gamepower'leri.
RAM ve I5 9400F fiyatı uygunmuş.

Asus TUF 1660Ti da 2200 TL asla etmez, o paraya Gaming X modeli var.
9400f'yi kim aldı anlamadık valla 25 tanesi 10 dakika içinde gitti. 1036'ya satıyorlar şu an. Ufak bir oyun var gibi. :D

Sharkoon kasa aldım ben. Şimdikini de Kasım başında almıştım, fan alma niyetlisiydim uyguna gelince kasalı paket aldım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı