İncehesap Gaming gecesi

Brojehusiza

Hectopat
Gaming gecesinde satılacak olan ürünler ne zaman belli olur bir fikriniz var mı?

Gaming gecesi kampanyasına dahil olacak ürünler her cuma saat 19:00 itibari ile incehesap.com’da yayınlanmaya başlayacaktır.

Gaming gecesi kampanyasına dahil olacak ürünler her cuma saat 19:00 itibari ile incehesap.com’da yayınlanmaya başlayacaktır.

Yalan dolan gibi geliyor bana bakın daha 1 dakika olmuştu o akşam ve 20 saniye içinde tüm yayınlanan işlemci stokları bitti gözümle gördüm diğer
Ürünlerinde 1 dakikayı bulmadan bitmişti o yüzden yalan dolan diye düşünüyorum.

Yalan değil hocam kendim de geçen hafta klavye alan birisi olarak söylüyorum. O kadar ucuza satmıyorlar yine de belli indirim oluyor, ilk bakarken bende tüm ürünlerde stok bitti zannetmiştim birkaç defa sayfayı yenileyince açılmıştı.

8x2 3000 MHz RAM almayı düşünüyorum sizce o gün böyle bir ürün gelir mi? Ortalama ne kadara olur?

Yalan değil 4 5 ay önce 180 TL'ye 3000mhz 8GB Corsair RAM almıştım sadece çok ucuz olan ürünlerde hızlı olmak gerekiyor.

Yalan değil 4 5 ay önce 180 TL'ye 3000MHz 8 GB Corsair RAM almıştım sadece çok ucuz olan ürünlerde hızlı olmak gerekiyor.

Öncelikle çok teşekkür ederim. Aynı üründan alınmıyor diye biliyorum ve aldığınız RAM'ın diğer RAM'lerden markadan dolayı bir performans farklılığı olabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…