İncehesap Gaming gecesinde monitör indirimi oluyor mu?

Oluyor ancak çok iyi fiyatlar beklemeyin, genelde piyasa fiyatının çok az altına koyuyorlar ya da aynı fiyatta oluyor. Amazon'dan kovalayabilirsiniz, çok iyi indirimleri oluyor.

Oluyor olmasına ama sıkıntılar çıkıyor, çok takıntılı değilsen bir şey olmaz.
İade edilmiş ürünleri monitörlere koyuyorlar, keza ölü piksel olan monitörleride çok büyük indirim olanlarda bunlara denk geldim.
4 Tane monitör değiştirdim.
1 tanesini gene uygun diye bu siteden aldım 1869TL AOC C27G2U VA panel, bir haltlar olacağı belliydi zaten ondada ölü piksel çıktı 3 tane ekranın en sol köşesinde siyah da görünüyor sadece.
Büyük sıkıntı olmadığı için iade etmedim bıktım çünkü hep ölü piksel çıktığından.
Keza monitörün alt ayağında mavi boya kalemiyle bir işaret atılmış şuan kullandığımın.

Oluyor olmasına ama sıkıntılar çıkıyor, çok takıntılı değilsen bir şey olmaz.
İade edilmiş ürünleri monitörlere koyuyorlar, keza ölü piksel olan monitörleride çok büyük indirim olanlarda bunlara denk geldim.
4 Tane monitör değiştirdim.
1 tanesini gene uygun diye bu siteden aldım 1869TL AOC C27G2U VA panel, bir haltlar olacağı belliydi zaten ondada ölü piksel çıktı 3 tane ekranın en sol köşesinde siyah da görünüyor sadece.
Büyük sıkıntı olmadığı için iade etmedim bıktım çünkü hep ölü piksel çıktığından.
Keza monitörün alt ayağında mavi boya kalemiyle bir işaret atılmış şuan kullandığımın.

Kasalarda büyük bir indirim söz konusu mu?

Geri
Yukarı