İncehesap slate 3070 için yeni bir kasa+PSU alınır mı?

Bütçe
16.000
Teşekkürler, bunları alıp değiştirmem yaklaşık ne kadar fark yaratır? Sadece ömrü mü uzar yoksa performansda da gözle görülür bir değişim olur mu?
Ömrü sizin kullanımınıza bağlı ancak bu yazdığım parçalar, şu an sistemindekilerden çok daha kaliteli. Sadece kasa hakkında bilgim yok, o belki iyidir. (Warcry kasa.)

R5 5600X ve X570-P yapınca 4800TL oluyor.
2X.

15000 TL'nin 200 TL altı oluyor hayırlı olsun.
Burada daha ucuz. Anakart TUF seçilebilir.

Arkadaş sistemi satın almış, sistem önermeyin hocam. Konuyu okumadınız mı?
Neden bana yazıyorsunuz ki bunu? Sistem öneren arkadaş ben değilim, attığı sisteme yorum yaptım. Gereksiz deseniz haklısınız ama saçma bir saldırı. Algoritma da benim yaptığım şeyin aynısını yapmış, neden yazdınız ki bunu?

Anakartı şunu yapın, ekran kartını da buradan alın dedim sanki.

Neden bana yazıyorsunuz ki bunu? Sistem öneren arkadaş ben değilim, attığı sisteme yorum yaptım. Gereksiz deseniz haklısınız ama saçma bir saldırı. Algoritma da benim yaptığım şeyin aynısını yapmış, neden yazdınız ki bunu?

Anakartı şunu yapın, ekran kartını da buradan alın dedim sanki.
Haklısın, hepinizi alıntılamam gerekirdi. Ama okumadığın gerçeğini değiştirmiyor. Okusaydın benim yazdığımı sen yazardın diğer arkadaşlara. Sana özel bir saldırı vs. yapmıyorum, sadece basit bir şekilde sistem önermeyin yazdım.

Merhaba bu kasayı özelleştirip satın aldım. Özelleştirmelerim şu şekilde:

Eki Görüntüle 794693

Şimdi sorum şu, birçok kişi kasayı yetersiz bulmuş ben OC yapmayı en azından şimdilik düşünmüyorum. Sizce kasa geldiği gibi kasasını satıp yerine yeni kasa ve PSU alınır mı? Ayrıca kasa ve PSU önerebilirseniz sevinirim.

Ve sistemde sorunlar, yanlış alınmış bir şeyler varsa belirtebilir misiniz? Teşekkürler.

Aldığınız sistem şu an 25k civarlarında keşke o zamanlarda ben de alsaydım :) Mennun musunuz sistemden?

Yeni konular

Geri
Yukarı