İncehesap'tan alınan 2 üründen biri önce geldi

kerb

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar, bir klavye ve bir fare siparişi vermiştim. Klavye şu an elime ulaştı fakat fare yok. İkisi için ayrı fatura kesilmiş ve sitede de ayrı kargo olarak gözüküyorlar. Bu yüzden mi böyle oldu? Önceden böyle bir şeyi yaşayan oldu mu?

İncehesap müşteri memnuniyeti olarak çok iyi bir sitedir bir problem olacağını sanmıyorum. Daha önce alışveriş yaptım ve ürün sorunsuz elime ulaştı. Zaten bir sorun olursa iletişime geçersiniz yardımcı olurlar.

Merhabalar, bir klavye ve bir fare siparişi vermiştim. Klavye şu an elime ulaştı fakat fare yok. İkisi için ayrı fatura kesilmiş ve sitede de ayrı kargo olarak gözüküyorlar. Bu yüzden mi böyle oldu? Önceden böyle bir şeyi yaşayan oldu mu?
Ayrı kargo olarak görünüyorsa farklı zamanda gelebilecek olmaları sizce de normal değil mi? Bunda şaşırtıcı bir taraf göremedim.

İncehesap müşteri memnuniyeti olarak çok iyi bir sitedir bir problem olacağını sanmıyorum. Daha önce alışveriş yaptım ve ürün sorunsuz elime ulaştı. Zaten bir sorun olursa iletişime geçersiniz yardımcı olurlar.
Daha önce öyle olabilir ama korona döneminde binlerce şikayet aldılar, hatta en çok şikayetini gördüğüm firma diyebilirim, çok fazla kişi böyle sorunlar yaşadı, ürünleri eline 1 aydan uzun sürede ulaşanlar bile oldu.

Bu dönemde normal diyebilirsiniz, ki gerçekten stok sorunları var dünya çapında, ama bazı firmalar da gerçekten elinden olanı satıyor sadece, o yüzden hiçbir zaman böyle şeyler olmuyor, sadece satışta olan ürün çeşitliliği azalıyor.

Mesela ben inventus'tan komple sistem aldım, çeşitlilik azdı şuan daha da az, ama 2-3 gün içinde elinize ulaştırıyorlar. Ne yazık ki şuan öneremiyorum, çünkü çeşitlilik o kadar az ki belli fiyat aralıklarında mantıklı sistem toplanamıyor, ama yine de siparişler biriksin elimize geçtiğinde yollarız mantığında ilerlemiyorlar.

Ayrı kargo olarak görünüyorsa farklı zamanda gelebilecek olmaları sizce de normal değil mi? Bunda şaşırtıcı bir taraf göremedim.
Değil. İki kargo olarak gözükmeleri bir garip zaten. Kendi kendilerine iş çıkarıyorlar.
Ayrı ayrı kargoladıkları için, aynı durumu bende yaşamıştım, sorun olmaz, birkaç güme farede gelir.
Teşekkür ederim.
Teşekkür ederim.
Stok olayı falan olabilir.
Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı