İncehesap'tan Warrior Silver [Bafır] RTX 3060'lı sistem alınır mı?

Ryzen 5500 Intel kanadında 12100-F'e tekabül ediyor. 3060'ı besleyebilir kötü değil. AM4 soketin son senesi bir o sıkıntısı var. 12. nesil Intel 13. nesil ile yükseltilebilir başka da dezavantajı yok.

Bunda da anakart BIOSTAR ve PSU belli değil. Bu markalar kaliteliyse bu daha ucuz tabii bu alınır.
attığım sisteme r5600 eklesem birde m2 ssd eklesem gideri varmı

Attığım sisteme R5600 eklesem bir de M.2 SSD eklesem gideri var mı?

100 liraya M.2 ekle ve kasayı Spec-Delta RGB yap yeter bence. İşlemciyi de keyfine göre yükseltebilirsin.

Ryzen 5500 ve 3060'ın test videosu var Technopat'ın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunda da anakart BIOSTAR ve PSU belli değil. Bu markalar kaliteliyse bu daha ucuz tabii bu alınır.

İlk sistemin de kasası ve güç kaynağı vasat aslında Corsair var Corsair var bu alt sınıftakilerden. SSD'si SATA ve kötü en azından 12100F olanda M.2 olanı bulunuyor.

İlk sistemin de kasası ve güç kaynağı vasat aslında Corsair var Corsair var bu alt sınıftakilerden. SSD'si SATA ve kötü en azından 12100F olanda M.2 olanı bulunuyor.

Haklısın kasa iğrenç ama PSU kötü değil b- tier. Kasayı daha az dandik olan Spec-Delta ve M.2 eklemesi 300TL. GameGaraj sistemin kasası özelleştirilebilse o da fiyatına göre çok iyi sistem.

@rollitmate kötü demedim vasat dedim. Bu sistemin stok fiyatı 14K olsaydı 15K'ya özelleştirilerek toparlanırdı ama bilmiyorum hem 1000 TL fazla olup hem de daha iyi olmaması dezavantaj.

İki sistem arasında 12100F'liydi tercih ederdim hem o çekirdek gücü DLSS'den gelen bonus FPS'leri daha iyi çizer hem de 1000 TL cebimde kalır.

@rollitmate kötü demedim vasat dedim. Bu sistemin stok fiyatı 14K olsaydı 15K'ya özelleştirilerek toparlanırdı ama bilmiyorum hem 1000 TL fazla olup hem de daha iyi olmaması dezavantaj.

İki sistem arasında 12100F'liydi tercih ederdim hem o çekirdek gücü DLSS'den gelen bonus FPS'leri daha iyi çizer hem de 1000 TL cebimde kalır.

12100F olan sistem alıp artan para ile kaliteli bir PSU alırdım. 14 bin lira verip öyle bir PSU'ya sistemimi emanet edemezdim doğrusu.

12100F olan sistem alıp artan para ile kaliteli bir PSU alırdım. 14 bin lira verip öyle bir PSU'ya sistemimi emanet edemezdim doğrusu.

Orası öyle yalnız güç kaynağı kötü de olsa 2 sene garantisi bulunuyor, oluşabilecek tüm sorunlar GameGaraj'ın sorumluluğuna girer.

PSU kayanklı ekran kartı yanması gibi olayları da karşılıyorsa gönül rahatlığıyla alınabilir.

Karşılayacaktır yoksa büyük rezalet konusu olur, kendi markalarını taşıyor sonuçta. 2 seneye kadar kullanılıp sonrasında değiştirmek daha ekonomik olur, bu firmanın çöp kalite güç kaynağı üretip imajını zedelemeyeceğini düşünüyorum.

Geri
Yukarı