İncel misiniz?

Burun, mandibula ucu ve bir ihtimal göz bölgesi için estetik yaptırmayı düşünüyorum.
Mandibula ucu estetiği dediğiniz genioplasti mi? Bunun sebebi nedir ya ağızdan nefes alma diyorlar fakat onda direkt çene geriliği olmuyor mu? mendibula ucu geride olunca da mı çene geriliği oluyor bir türlü anlayamadım.

Mandibula ucu estetiği dediğiniz genioplasti mi? Bunun sebebi nedir ya ağızdan nefes alma diyorlar fakat onda direkt çene geriliği olmuyor mu? mendibula ucu geride olunca da mı çene geriliği oluyor bir türlü anlayamadım.
Manibula kısmına estetik pek etki etmiyor. Etki etmiyor derken bozukluk varsa estetik ile düzeltiyorlar fakat onun dışında o manken erkeklerde gördüğünüz veya genetik olarak güzel olan çenelere sahip olmak için dolgu yaptırmak gerekiyor.

Bende de istemli bir durum bu ama suç arayacak bir durum yok ortada. Bu dünyada ne maddi ne de manevi olarak bir kadının sorumluluğu alabilecek bir ömür aynı evde yaşayabilecek biri olduğumu hiç düşünmedim. Düşünen birine hatta yapana çok saygı duyarım ama kimse bekar kalmaz evlenmek istedikten sonra patilerini havaya kaldır bir gören olur diyelim.

Manibula kısmına estetik pek etki etmiyor. Etki etmiyor derken bozukluk varsa estetik ile düzeltiyorlar fakat onun dışında o manken erkeklerde gördüğünüz veya genetik olarak güzel olan çenelere sahip olmak için dolgu yaptırmak gerekiyor.
Hocam çenem zaten çok güzel köşeli fakat ucu geride sanki sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı