Indie Rock Müzik Grubu Kurmak İstiyorum

Amazing Jaagub

Centipat
Yer
Çikolatalı Süt Diyarı
Daha fazla  
Başlıktan da anlayabileceğiniz üzere, müzik grubu kurmak istiyorum. Şu an tek kişiyim, Ritim Gitar çalıyor, beste ve söz yazıyorum. Elimde bir klasik gitar var, ancak bunun üzerine distortion efekti atıp oldukça farklı bir ses yaratıyorum. Haricinde, bateri, lead gitar ve vokal lazım. Diğerleri kadar aciliyeti olmasa da bir de bass. Grubun amacı albüm çıkarmak vs değil, sadece vakit öldürmek. (Belki ileride albüm çıkarılabilir.) Tarz olarak şimdilik Indie Rock düşünüyorum, tabi bu ileride değişebilir. Grubun kendi tarzı olarak ise Nirvana ve The Mayan Factor karışımı bir şeyler düşündüm. Daha sert Riffler, ancak yumuşak, içten ve ağlamalı bir vokal.
İki gruptan iki örnek şarkı:
-
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
-
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bateri için kuduracak, lead gitar için soloları yavaş ve dinleyeni ağlatacak, ve vokal için ise ne tiz, ne de aşırı kalın bir ses olacak şekilde bekleniyorsunuz. Bunların hepsinin ötesinde, öylesine takılmak, eğlenmek, biraz müzik yapmak ve soranlara "ya evet benimde bir grubum var," demek isterseniz kapımız açık.
Yaş benim için çok önemli değil, ama kafaların uyuşması açısıyla:
14 - 16 yaş arası idealdir.

Bana ulaşmak için Discord'um: Arbeitsamt#6335

İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, istersen konuşabiliriz.Müzikle uğraşan insanlarla tanışmak,anlaşırsam grup kurmak istiyorum. Discordum: Hasan2SalakOsman4#2073

Şu sıralar hayalimde olan bir şey. Ama vakit öldürmek için değil profesyonellikle yapmak istiyorum bu işi. 13 yaşındayım klasik gitar öğrenmeye başladım, bende ileride belki bu tarz grup kurabilirim. Tabii indie rock değilde alternatif rock tarzı :)

Yeni konular

Geri
Yukarı