İndirdiğim fotoğraflar. Jfif olarak iniyor

hala cevap verirmisiniz bilmiyorum ama benim laptopta herhangi bir sorun yoktu normal iniyordu resimler format attım resimler jfıf olarak inmeye başladı bunun ayar gibi birşeyi var mı yardımcı olabilirmisiniz ?

Hala cevap verir misiniz bilmiyorum ama benim laptopta herhangi bir sorun yoktu normal iniyordu resimler format attım resimler jfıf olarak inmeye başladı bunun ayar gibi bir şeyi var mı yardımcı olabilir misiniz?

Öncelikle böyle eski şeyleri hortlatmayın. Kendiniz konu açın. Ha sorunun bir çözümü yok, yukarıda da yazıldığı gibi dosyalar serverda. Jfif olarak tutulduğu için jfif olarak iniyor.

Öncelikle böyle eski şeyleri hortlatmayın. Kendiniz konu açın. Ha sorunun bir çözümü yok, yukarıda da yazıldığı gibi dosyalar serverda. Jfif olarak tutulduğu için jfif olarak iniyor.
kusura bakmayın pek girmiyorum buraya. eğer açılmış bir konuya yazarsam daha hızlı cevap dönersiniz diye düşündüm o yüzden yeni konu açmadım. sorunu çözdüm kendi kendine düzeldi diyebilirim zaten formattan sonra olmuştu. ilginiz için çok teşekkür ederim. bir dahaki sefere bir sorunum olduğunda yeni konu açmaya özen göstereceğim. teşekkürler.

Geri
Yukarı